Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A ti gyereketek (10-15 évesek)...

A ti gyereketek (10-15 évesek) is úgy válaszol néha nektek kb mint a kutyának? Paroméról van szó.

Figyelt kérdés
Mivel nem az én gyerekeim a raszóláson kívül semmit nem tehetek... De néha úgy pofán vágnám őket,hogy a város szélén landolnának... Az én korosztályom (most 31) sem volt különb ebben a korkban,hé ha emelt hangon válaszoltam,olyan szavakat használtam egyből repült a pofon. Jogosan... Mit képzelnek magukról?? Tudom ez részben párom hibája is,de eléggé meg van törve( volt férje adósságai miatt a lakást majdnem elvitte a bank,megy a pereskedés,stb... Megértem,hogy olyan amilyen...)

#Dddfgg
2019. máj. 12. 13:07
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Persze a legtöbbje eljátsza a nagyfiút,nagylányt. Aztán ha baj van, akkor még jajj anya-apa segíts... :)
2019. máj. 12. 13:12
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Igen, volt rá példa. Ezt látják a korosztályuktól. Ha otthon is, akkor sose fog leszokni. De ha nem, akkor elég büntetés, ha nincs net (wifi jelszót ők nem tudják), vagy elkobzom a mobiljuk.

Most már tudnak a szájukon uralkodni.

2019. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Én 39 éves vagyok, de már az én kamaszkoromban is csak néhány aberrált szülő verte a gyerekét.
2019. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled. De az ilyen engem úgy fel tud húzni. Viszont az nem mentség,hogy ezt látják a suliban,stb... Nem ovisok már,hogy ne tudják felfogni mi a helyes,meg mi nem. Mondjuk amíg a példakép ilyen Sebestyén Bazsika, meg Majkácska nem egy Hosszú Katinka ( csak hogy emberileg két végletet írjak) nem kell csodálkozni semmin....
2019. máj. 12. 13:23
 5/24 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk is kb ez van. Próbálok hatással lenni rájuk, amennyire lehet
2019. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

ma 13:21


Na pont magadfajta az aki mindent ráhagy a gyerekére, aztán csodálkozik,hogy olyan lesz amilyen. :) Szegény gyerek,nehogy kapjon 1-2 NEVELŐI pofont (senki nem azt írta,hogy félholtra kell verni) mert akkor már sérül a lelkecskéje. :)

2019. máj. 12. 13:26
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom a 13:19est minek kellett 41%ra lepontozni mikor semmi olyat nem írt... De gondolom van 1-2 ultra liberal szülő,aki a netet sem vonná meg a lurkótól,vagy 1-2 nagyfiú,nagy lány. Nem baj majd rájöttök... :)
2019. máj. 12. 13:29
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Én megértelek!A mai gyerekekben semmi tisztelet!Én annakidején így beszéltem volna,apák kihúzta volna a nyelvem.És nem tudsz mit csinálni veluk.Az én fiam 19 éves de még most is ok nélkul úgy meg rud bántani...persze rögtön bocsánatot is kér.Mi sem így neveltük pedig.A segge ki volt nyalva mindig,valószínű ez a baj.
2019. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

13:39 Megértelek,engem nem érdekel,hogy velem így beszélnek ( 1-2 alkalom volt az 1 év alatt) mert elhajtom őket... De hogy az anyjukkal, aki így is ki van a kérdésben leírtak miatt... Ez bosszant. Neked is csak azt írom mint páromnak szoktam mondani: nem te meg az apjuk vagytok a hibás,ha mindent megadtatok neki. Ő él vissza vele. :)


"Én 39 éves vagyok, de már az én kamaszkoromban is csak néhány aberrált szülő verte a gyerekét."


Neked még csak annyit,hogy ha neked belefér,hogy úgy beszél veled mint egy senkivel, meg is érdemled. Meg a következményeit is... :)

2019. máj. 12. 13:44
 10/24 anonim ***** válasza:
56%
Én nem hagyok rá mindent a gyerekemre, csak nem veréssel nevelem. De neked ezt felesleges magyarázni, mert úgysem fogod fel.
2019. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!