Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meddig lehet kint egy 13 éves...

Meddig lehet kint egy 13 éves lány?

Figyelt kérdés
Kisvárosban lakunk, de inkább falunak nevezném. A lányom 13 éves. 2 barátnőjével szokott kint lenni 5-től. Azt mondja hogy a többi vele egy idős gyerek vagy tőle egy évvel idősebbek 11 ig szoktak kinn lenni. Én azt soknak tartom. Ti meddig engeditek ki a hasonló korú gyerekeiteket?
2019. júl. 19. 14:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
6%

4es vagyok

18 evrs kora utan mar feleljen magaert,de addig azt csinalja amit en mondok. Tudom hogy majd halas lesz erte felnott koraban.

2019. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
97%
Valóban, mindenki hálás szokott lenni a kontrollmániás szülőjének...... Ja nem
2019. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, majd olyan hálás lesz mint én, akinek eszébe se jut, hogy van anyja miután végre megszabadult tőle :P
2019. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%

Két barátnőmnek is volt ilyen anyja, mint a 4-es. Az egyikük 18 évesen lelépett otthonról, szült 2 gyereket, majd 20-on évesen már egyedülálló anya volt. A másikuk elment főiskolára, buli, pia, cigi, szex fűvel-fával.


Az én lányom nyáron 9-ig lehet kint, iskolaidőben 8-ra itthon kell lennie.

2019. júl. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Marha hálás lesz... Hálás lesz, hogy megszabadul tőled. Az ilyen szülők szoktak elérni pont az ellenkezőjét annak, amit akarnak.
2019. júl. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az en anyam is ilyen volt.

Ugye mondanom sem kell hogy tobbszaz kilometer valaszt el tole, es boldog vagyok vegre, es nem EGYALTALAN nem vagy neki halas semmilyen formaban max az eletem koszonom neki, de a kontrollmaniajat ruhelltem es amint betoltottem a 18at soha tobbet nem beszeltunk :) nem tudnam neki megkoszonni mennyire megsanysrgatta az eletem a kisocsemmel aki erdekes mod szinten nem beszel anyankkal.:) errol ennyit kedves 4es es mikor gyereket szultel csak szolok nem 18 evre vallalltad hogy gyereked lesz! Es nem azert kell gyereket szulni mert jajjtemajd megmutatod milyen a mintagyerek vsgy azert mint anyam hogy helyette csinald meg a hazimunkat....:)

El kellene gondolkozni hogy a gyereked is egy erzo leny, de kivancsi lennek milyen kapcsolatod lenne anyadekkal ha te feletted is csak a kontroll lett volna...


A kerdesre valaszolva ilyenkor 13 evesen NAGYON MAXIMUM 10 orsig engednem hogy kint legyen, suliidoben vagy a teliszunetben persze mas, olyankor max 8- fel 9ig.

2019. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem is már 10 óra a megfelelő.
2019. júl. 20. 13:46
 18/19 anonim válasza:
Ha biztonságos környék, és megbízható gyerek, akkor 9-ig engedném, néhányszor 10-ig is, ha nagyon szeretne kintmaradni. (De ezt csak nyáron.) Suliidőben 7 óra, esetleg 8, feltéve ha másnapra meg van tanulva, és kész a házi.
2019. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem az utcánk másik felébe sem engednek el, nem hogy a városba. Pedig ez aztán nem valami nagy város, inkább falu. Az utcánk sem olyan, hogy sok autó járna. Anyum a sulimba dolgozik, emiatt is nagyon sokat piszkálnak, nem hogy azért, hogy az utca másik felébe nwm mehetek el...
2019. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!