Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két kisgyerek mellett nem...

Két kisgyerek mellett nem vagy néha kimerült?

Figyelt kérdés
Néha olyan vagyok mint egy robot. Ellátni a házimunkát, gyerekeket, játszani velük.
2019. júl. 27. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
De igen, leginkább, ha betegek, annál rosszabb nincs, múltkor a párom és a kicsi szedett össze vmi vírust, a lánykám is el kapta, én nem, egész nap ápolhattam őket. Alig éltem. A mindennapokban is előfordul, próbálok akkor pihenni egy kicsit, mikor ők is pihennek. A kicsi alszik, a nagy ebéd után babázik a szobájában,színezget, rajzol, ha nem akkor olvasok neki mesét, már 6 éves. Sokszor 15-20 perc pihi+1kávé is képes feltölteni. Igyekszem minden napot megélni, olyan gyorsan felnőnek, imádok velük lenni, még ha sokszor fárasztó is. Tudom, vásárlás, mosás, takarítás, főzés, etetés, mosogatás, játék, altatás, stb és az újra meg újra ismétlődik. Szerencsésnek mondhatom magam, hogy sokat segítenek anyum, ha szükséges, meg hétvégéken.
2019. júl. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, amikor nem vagyok robot. De javarészt robotpilóta vagyok és túlélek.
2019. júl. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha? Mióta 2 kicsi van, én nem ismerek más állapotot. De biztos lesz majd jobb, még nagyon kicsik. Másfél és 3, mindkettő itthon.
2019. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem,tulelesre játszok idonkent.

4 kicsi gyerekkel,legnagyobb 6,legkisebb 1 eves. Kettovel se volt egyszeru de néggyel bazi nehéz. De még mielőtt jönnek az utalkozok,meg kotekedok,nem nyavalygok mert mi igy szerettuk volna,tudtam h nehez lesz és senkivel nem cserelnek. Bar szerintem mazlim van h ennyire jó gyerekeim vannak, tuti be se vallaljuk ilyen hamar a 2 kicsit ha a nagyobbakkal nagyon nehez lett volna.

2019. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy mellett is, amikor 1 hétig tök egyedül vagyok vele. Amúgy sincs senki segítségem. Szerintem tök normális, ha zombinak érzed magad néha vagy, mintha elakadt volna a fogaskerék. Én ehhez hasonlítanám :D
2019. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erősen életkorfüggő és helyzetfüggő. Gyerekem nincs, de dolgoztam már 25 kisgyermek mellett. Teljesen más 25 fő 3 évessel, mint 25 fő 4-6 évessel. Imádom mindet általánosságban, de a 3 évesekkel nagyságrenddel nehezebb. Hát még életkorban alatta. Pedig azok is nyuszákolni-puszákolnivalók, de duracell nagyon kell hozzájuk. Persze ez így van rendjén, egyébként.
2019. júl. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!