Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti főztök, takarítotok 3...

Ti főztök, takarítotok 3 kisgyerek és munka mellett? Vagy van erre külön személyzet, segítség?

Figyelt kérdés
Mind a 3 gyerek 4 év alatti, 1 jár oviba. A másik kettő itthon van. Plusz dolgozok is (saját vállalkozás). Nagy 5 szobás, 2szintes, amerikai konyhás családi házunk van nagy garázzsal ezt képtelenség lenne egyedül takarítani. Az anyósom, ovis anyukák meg vágják a pofákat, szerintetek?

2018. okt. 18. 14:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
41%
Szerinted telik cselėdre?
2018. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
55%

Takarítónö nem munkától, vagy segítségtöl függ, hanem, hogy van-e rá keret és igény!!!


Nekünk is egy nagy házunk van, de csak 2 gyerek. Itthonrol dolgozom, így úgy alakítom, hogy legyen idöm takarítani. De néha elöfordul, hogy csak hétvégén tudom megcsinálni. A férjem többször mondogatta, hogy jó lenne egy takarítónö, akit megtudnánk fizetni, de nekem MÈG nincsen rá igényem. Habár nincsen szuper rend, de azért még fent tudom tartani.

Ha a közeljövöben sikerül egy nagyobb munkába kezdenem, akkor valószínü már nem lesz idöm takarítani.


Sokszor azért érzed, hogy valaki vágja a pofát, mert te magad is ezt tennéd, ha a másnak lenne takarítónöje. Vagy is magadbol indulsz ki. VAGY nem vagy megelégedve ezzel és téged zavar.

Ha semmi baj nem lenne a te gondolkodásoddal akkor vagy nem is látnád ezeket a pofákat, vagy egyáltalán nem zavarna.

2018. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

2 gyerek nagy ház nagy kert és van takarítónő! Kedves első, ő nem cseléd! Tisztelettel bánunk vele és kap fizetséget is. Neki ez a fő állása, minden nap a héten más családhoz megy.


A takarítónő takarít és nem rendet rak. Azt továbbra is nekem kell, de pl az ablakot ő mossa. Aranyat ér!

2018. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
27%
Hívhatod bárminek. Akinek telik erre az ok.
2018. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nem beképzelem tényleg vágják a pofákat és megjegyzéseket tesznek. A szüleimnek is volt bejárónője, szerintem ezzel semmi gond nincs. Engem nem zavar, hogy van, imádjuk :) Talán csak itt Magyarországon furcsa ez ezért érdekel ki, hogy csinálja? Aki irta, hogy ő takarít, főz és dolgozik is, írnál napirendet kérlek :)

Érdekel hogyan oldod meg. :)

2018. okt. 18. 14:33
 6/34 anonim ***** válasza:
13%
En nem birnam elviselni ha mas foztjet ennek a gyerekeim a sajat otthonunkban, sem azt ha mas nyulkalna a cuccainkhoz. Kepzelem milyen komolyan dolgozhatsz 2 kisgyerek mellett, gondolom rajuk is vigyaz valaki. De amig apuka fenntartja a kacsalabon forgo hazikot gondolom telik szemelyzetre is...
2018. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
A gyerekeimre nem vigyáznak többet mint más gyerekeire. Persze ha tárgyalásom van akkor nem viszem őket magammal :) Szerencsére soha nem szorultam arra, hogy bárki eltartson, sajnálom ha téged a férjed tart el :( Azért ne csuggedj, kitartással és sok sok munkával a saját labadra is állhatsz :)
2018. okt. 18. 14:36
 8/34 anonim ***** válasza:
62%

Három négy év alatti gyerek? Az igen.

Nekem is három van, a családi házunk kb. 100 nm. Van nagy udvar is. Mi a férjemmel ketten megoldunk. Annyi, hogy rendelünk ebédet, mert hétközben itthon együtt eszünk. De vacsorát főzök. Én is gyűlölnem, ha más nyúlna a cuccainkhoz. Soha.

2018. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
63%
Megoldjuk akart lenni.
2018. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
67%

2gyerek van, van bejárónőnk aki takarít,pakol és főz (az irodánkban és a halónkban nem pakol csak takarít) néha a gyerekekre is vigyáz.

Általában heti 5napot van itt de olyan is van, hogy 6-7 napot. Nem olcsó (200ezer) egy hónapban de mivel a párom is és én is vezető pozícióban dolgozunk muszáj, hogy legyen segítségünk.

2018. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!