Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vehetnem ra a gyerekem...

Hogyan vehetnem ra a gyerekem hogy pisiljen es kakiljon?

Figyelt kérdés

Nem akar pisilni se kakilni , visszatartja.

A kakit meg megertem , mert biztos faj neki egy kicsit ,mert kemeny, de meg pisilni sem hajlando pedig mar igertunk neki fut fat , jutalmat es fenyitettuk is hatha megilyed, semmi sem jon be . Meg pelenkat hasznalunk , de van amikor sikerul a bilibe is valami.

1 honap mulva 3 eves.


2019. júl. 30. 10:12
 1/10 A kérdező kommentje:

te meg biztos tokeletes 1-es, buszke lehetsz magadra!

Az oviban tortent valami es azert nem akarja....

2019. júl. 30. 10:24
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Leginkább úgy, hogy békén hagyod, és nem stresszeled!!!
2019. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
89%
Okos ötletet nem tudok adni, csak azt, hogy az idő megoldja. Nálunk is volt ilyen, aztán rendeződött. Túllesztek ezen is.
2019. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Fenyíteni nem kellene, pont az ellenkezőjét ered el annak, amit szeretnél.

Ültesd langyos vízbe és nagyon kis sugárban nyisd meg a csapot. A csorgasra kb 100% hogy pisilni fog.

2019. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Amugy ha még nincs 3 eves es nem uus szobatiszta, higy jár oviba?
2019. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek pontos j-vel szoktak megijedni.
2019. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"fenyitettuk is hatha megilyed"

Na, ezzel mindent elrontottatok!

2019. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a lánykámnál rituálé volt a pisi-kaki, tettem a bili mellé játékokat, ott hagytam, de a közelben maradtam. Neki is intim dolog, nem szerette, szereti, ha ott ülünk mellette, figyelgetjük. Mondtam neki szóljon ha végzett. Amikor sikerült nagyon örültünk, milyen nagy és ügyes. Türelem, kitartás nektek, sok bíztatás a kicsinek!
2019. júl. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pelusba hajlandó pisilni? Szeptembertől oviba menne? (Azért kell bilire szoktatni?) Csak azért kérdezem, mert simán lehet, hogyha félre tennétek a bili témát pár hétre, lehet, hogy oldódna a feszültség. De persze ha oviba megy szeptemberben, akkor szorít az idő. A Bilikönyvet ismeritek? Ha még nincs meg, akkor szerintem szerezzétek be, hátha segít.
2019. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés az infó. Még pelusos? Vagy már nem, de visszaeső (regresszió áll fenn)? Mi zavarta az oviban, mitől szorong? Más is történt?


Az okokat kell megkeresni és azokat megszüntetni. Nem pedig erőltetni, hogy mit tegyen. Ha a probléma gyökere megszűnik, a probléma is, esélyesen.

2019. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!