Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam nagyon keveset...

2 éves kisfiam nagyon keveset eszik. Mit csináljak? Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a melegben nem csodálom.Csak igyon eleget.

Próbálkozz gyümölccsel,joghúrttal,a kettő keverésével,tejföllel,túró ízesítve tejföllel.

2010. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Add azt, amit egyébként is adnál, de ne csinálj kabinetkérdést az evésből. Gyerek még nem halt éhen, ha volt mit enni - bízd rá, enni fog, ha éhes. De ha igyekszel tömni, csak cirkusz lesz az evésből.

Mivel őrült meleg van, a felnőtt se úgy kívánja az ételt, nem kell pánikolni, ha nem eszik. Csak igyon sok folyadékot. Annyit tehetsz, hogy az időjárásnak megfelelő könnyű ételeket főzöl, meg sok gyümölccsel kínálod.

Hidd el, fog enni, ha éhes. Bízd a kicsire.

2010. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Mindig rossz evö volt ,vagycsak mostanába?

Én gyerköcöm 20 hós de minden nap undorodik ,majdnam mindentöl.Mesziröl rázkodik,tiltakozik,nagy dumával,mesével elterelem a figyelmét akor talán eszik,de nem mindig ikerül.Rossz evö.

Egésznap 1 X eszik nagy nehezen kevés mennyiséget. Nasi nincs,üditö nincs.

Probálok jó minöségü ételeket kínálni,több ,kevesebb sikerrel.

2010. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szereti a gyümiket? Próbáld meg a dinnyét az sok folyadékot is biztosít. Én úgy etetem a lányom hogy kap ő is egy kanalat és tányért és amíg ő azzal elvan hogy kanalazgat én is adom a szájába a kaját, persze szétkeni az etetőszéken a saját részét, de így legalább eszik.14 hónapos.
2010. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Homeopátiás bogyóval rá lehet segíteni étvágyat csinál neki.Ha adsz neki Avena Sativa 9CH-ból 2×5 golyócskát.De nálunk az is bevált hogy adtam Marslakócska vitamint a lányomnak és jobban evett egy idő után.
2010. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a vitacolan szirup vált be, patikában kapható. Azóta kitűnő az étvágya.
2010. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!