Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és fél éves kisfiam hirtelen...

2 és fél éves kisfiam hirtelen nem akar a szüleimhez menni. Miért?

Figyelt kérdés
Amikor ott vagyunk jól érzi magát azt látni rajta es szereti is a szüleimet.De mostanában azt mondja,hogy nem jó,nem jó itt.Pedig látom,hogy jó neki.Az anyóséknál lakunk ők állandóan rajta lógnak,nyugdíjasok,nincs egy szabad percem se tőlük.Összehasonlítaná őket?Ez már csak akkor változik ha elköltözünk?

2019. aug. 12. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert ha nem vagy ott, akkor az nem jó.

Fiam 5 évesen sem akart ott maradni, de csak a búcsú volt ilyen. Amúgy mindig jól érzi magát anyósoméknál.

2019. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én mindig vele vagyok..es jól érzi magát csak ilyeneket beszél,nem tudom,miért
2019. aug. 12. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom milyenek a viszonyok a családon belül de nem lehet, hogy anyósek a szüleid ellen hangoljak? Titokban?
2019. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az lehet.De ő még csak elutánozza,amit mondanak neki...tehát nem hiteles.Össze-vissza beszél..anya bánt,anya rossz..stb..Miközben imád engem,nagyon anyás
2019. aug. 13. 06:35
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Erősen belejátszhat a dackorszak is, bár túl keveset árultál el a körülményekről, erre nem lehet bizonyossággal válaszolni, se részletesen.
2019. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!