Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert nem engedi a felesegem,...

Miert nem engedi a felesegem, hogy a gyerekek segitsenek neki a konyhaban?

Figyelt kérdés
Be sen engedi iket ha foz epp, azt mindja, hogy csak utban vannak.
2019. aug. 20. 22:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Megértem, hogy a feleséged így érzi. A főzés önmagában egy házimunka, a gyerek, pláne kettő nehezítő tényező, mivel fokozott figyelmet igényelnek a konyhában. Más részről azzal, hogy a gyerekek jelen vannak, apránként beletanulnak, nem lesznek felnöttként olyan elveszettek. Én ezt úgy oldottam meg, hogy bizonyos alkalmakkor engedtem segíteni a gyereket, pl.karácsonyi suti sutés vagy amikor ugy éreztem, elég jó hangulatban vagyok hozzá, van türelmem, időm tanitgatni. Amikor az ember nincs jó hangulatban, vagy időre kell elkészülni, akkor jobb, ha nincs ott a gyerek, mert akkor nem lesz öröm a közös főzés.
2019. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

En alapbol nem szeretek fozni, sem rendet rakni a konyhaban. A gyerek mellett akaratlanul is nagyobb a káosz. Mivel alapbol nem szeretem tevekenyseg, nem szeretem ha hatraltatnak! Plane ha van aki foglalkozhat vele ez idő alatt.


Attol független van h szólok neku h jojjon "segíteni" (3,5 éves), de nem szeretem!

2019. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
főzzél te a gyerekekkel! vagy gyúrjatok tésztát, süssetek ti valamit. Az élmény ugyanaz, de lehet, hogy te jobban tolerálod a kupit
2019. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!