Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet tenni, ha a fiúgyere...

Mit lehet tenni, ha a fiúgyerek nem akarja használni a pisildét?

Figyelt kérdés
Óvodába jár, de nem hajlandó a piszoárt használni. Sem akkor, ha az apjával van, sem ha mással. Az óvónő szerint ezen változtatni kell, mert ez örök gátlásként fog benne megjelenni.
2019. aug. 26. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Felesleges, az ülvepisilés sem bűn. Nem is értem, minek kell ezt erőltetni.
2019. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
A fiam az iskolában tanulta meg az állva pisilést. Ne erőltesd!
2019. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
A neten kapható falra szerelhető műanyag piszoár (gondolom van kis tartálya). Szerintem meg lehetne otthon vele próbálkozni.
2019. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
2019. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
nem gondolnám, hogy ez problémát jelentene. az állva pisilést pedig az udvaron nagyon jól meg lehet tanítani nekik:) de nálunk pl. már bölcsiben is van aki állva pisil, igaz nem piszoárba, hanem wc-be.
2019. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez baromság...miért kéne erőltetni? Sokkal kulturáltabb ülve pisilni. Nagy nehezen a páromat is "átszoktattam", nem erőszakkal, de próbálgatta és azt mondja mostmár szívesebben ül...és nem lett tőle kevesebb tesztoszteronja. Kisfiúnak meg főleg nem mindegy?
2019. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én oviban piszoárt még nem láttam,csak hagyományos wc-t,az se volt normális aki ezt oda tervezte.
2019. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6 : Azt mondják, szégyenlős és gátlásos lesz tőle. Aminek következtében évek múlva sem fog merni odaállni.
2019. aug. 26. 21:19
 9/11 A kérdező kommentje:
7 : Manapság már szinte mindenhol van, ugyanis állítólag ez a fiúgyerek egészséges fejlődését hátráltathatja.
2019. aug. 26. 21:23
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Azt mondják, szégyenlős és gátlásos lesz tőle. Aminek következtében évek múlva sem fog merni odaállni.


Inkább attól lesz gátlázoz, hogy akarata ellenére rá akarják kényszeríteni az állva pisilést.

2019. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!