Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek higgyek az anyai...

Szerintetek higgyek az anyai megérzésemnek? Ti mit tennének, hogy kiderüljön az igazság?

Figyelt kérdés
Van egy 40 éves egyedülálló nő, aki túlzott érdeklődést mutat a két éves fiam iránt. Gyakorlatilag a rabja a gyerekemnek. Sajnos rokon az illető így még nehezebb ez az egész, mert most nálunk lakik. Eddig is furcsának találtam soha nem volt kapcsolata és vannak fura dolgai. Állandóan gyűjt valamit kisebb mütyüröket, mint egy gyerek. Olyan, mint egy gyerek csak felnőttben. Gyerekkoromról van egy emlékem, hogy megkért dolgokra, de senki nem hitt nekem,mert 3éves voltam. Mai napig nem tudom történt e valami. Most úgy hozta a sors, hogy velünk lakik és pl. állandóan a gyerek popsiját akarja taperolni, ha rászólok, hogy hagyja akkor vagy megsértődik vagy mondja, hogy de hát olyan cuki. Vannak olyan módszerek, amibe a gyereket nem kell belevonnom és lebultathatnám úgy, hogy a gyereknek ne Essen baja. Komolyan be fogok csavarodni, nem csak én az apja is hasonlóan furának találja. Ti mit tennétek? Megvádolni csak úgy lehet elég gáz lenne. Segítettünk neki, mert nem tudott hova menni, de erre álmunkban nem gondoltunk volna, vagyis nekem volt egy rossz érzésem, de mivel anno senki nem hitt nekem így teljesen össze lett zavarodva a fejem. Ha beigazolódik akkor lépéseket teszek mennie kell...stb. De nem tudom ezt rábizonyítani. Hiába vannak ott a jelek. Állandóan bújik hozzá mindig ad neki valami játékot a saját szobájából. Szagolgatja, hogy jó babaillata van.. amikor párom fürdeti a fiunkat akkor mindig keres egy ürügyet, hogy bejöjjön.. Egekig magasztalja, de már túlzás, mi is tudjuk, hogy okos a gyerekünk, de nem Istenként beszélünk róla. Arról nem is beszélve, hogy elmentünk vásárolni és mire hazajöttünk megverte a kutyákat, mert ugatott... Eddig imádta az állatokat mióta megszületett a fiunk azóta nem érdekli a sorsuk, de nem gondoltuk volna, hogy megveri. Természetesen elbeszélgettem vele nálunk a kutya macska családtag!!! Köszönöm, aki tud segíteni. Sajnos tanácstalan vagyok.

2019. szept. 2. 14:23
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és ez csak a negyede, ami kiborít. Olvastam a témában, de mindig férfiakról írnak. De az illető nő.
2019. szept. 2. 14:27
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom de ehhez csak annyit tudok hozzászólni, hogy költözzön el, ha titeket zavar, mert 40 évesen nem fog megváltozni. A kicsit meg soha ne hagyd vele egyedül.
2019. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Soha nem hagyom vele egyedül! Egyenlőre nincs hova mennie még egy barátja sincs talán egy kollégája van, akivel jóban van, de ennyi. Feltünt neki, hogy gyanakszom, mert mióa elkapott a rossz érzés ha bemegy a szobájába mondom, hogy hagyja nyitva az ajtót, hogy figyeljem a fiam, hogy rá tudjak szólni, ha úgy van. Ő ugyanis nem szól rá, mert olyan édes aranyos és elkezd sírni...
2019. szept. 2. 14:36
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
En már kutyák megverése után kiraktam volna.
2019. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A kutyákat csak úgy vettem észre, hogy sepertem és elrohant a seprű elől mind a kettő. Máskor játszanak a végével. Egyből ki se derült nem mondta meg csak, hogy ház ugattak sokat. Elég vissza húzódó nem is értek én már semmit.
2019. szept. 2. 14:46
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
40 évesen nem lehet igaz, hogy nincs pénze egy kicsi albérletre, és nem kell hogy legyen valakije, tudjon már gondoskodni magáról...
2019. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már olvasni is ijesztő :S Bakker, ha rokon, ha nem, nem a te dolgod az elszállásolása. Oldja meg ő, vagy aki akarja. Ki tudja, mit művel, amíg te alszol. Nem várnám meg, amíg mondjuk éjszaka kilopja a gyerekemet a házból, és szépen magával viszi. Sosem lehet tudni, hogy képes lenne-e rá, vagy sem, de ha neked (és a férjednek) rossz érzésed van, akkor az azt jelenti, hogy valami nem oké a nővel. Akinek külön mondani kell, hogy ugyan már ne csapd oldalba seprűvel a kutyát, ott bajok vannak, és menjen a neki való intézmények egyikébe. Mondjátok meg neki, hogy x ideig maradhat, mert szeretnétek újra hármasban élni. Segítsetek neki másik helyet keresni, aztán mondjatok egymásnak érzékeny búcsút. Eleve amúgy beengedni sem kellett volna, nem garantálom, hogy könnyű lesz kitenni. :S
2019. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj, sajnos muszáj lesz felvállalnod a konfliktust, ez még olvasva is nagyon gáz. El kell küldenetek. Mondd meg neki, hogy pl holnaptól számítva 1 hónapja van, hogy más lakhatási lehetőséget keressen.

Amit leírsz, az nagyon jellemző azokra, akiket kisgyerekkorukban zaklattak... Sajnálom, ami veled történt. Küldjétek el most, amíg nem késő. Ha kell írásban, ügyvédnél letétbe helyezve. Ez már nem vicc.

2019. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon ijesztő. Milyen rokoni kapcsolatban álltok? El kellene küldened,
2019. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Hát azért hidd el nagyon sok felnőtt szereti a babaillatot, ez nem pedofília! Persze ha leírnád mi is történt veled korábban, amit ez a nő tett, érthetőbb lenne!
2019. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!