Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mult hét óta 5 éves gyerekem...

Mult hét óta 5 éves gyerekem nem hajlando megfogni a kezemet és megmondtam neki hogy nm megyunk sehova de ez ot nem erdekli, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Addig ne menjetek sehova, majd megunja.
2019. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Fogd meg a kezét, vagy addig tenyleg ne menjetek sehova.
2019. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nincs olyan, hogy nem hajlandó megfogni. Akkor megfogod a csuklóját, mert elkolbászol.

Ne már, hogy az ötéves gyerek akarata irányítson téged...

2019. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy az előző írja, megfogod a csuklóját. Egyelőre te vagy az erősebb. És megmondod neki, hogy miért van erre szükség. Igenis menjetek, amerre muszáj, fogd a csuklóját, akár tetszik neki, akár nem.
2019. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Az nem opció, hogy bizalmat szavazol neki? Menjen szépen melletted, és akkor nem kell fognia a kezed. Mégiscsak 5 éves, teljesen természetes, hogy önállósodna. biztosan sokat magyaráztad már neki, hogyan kell közlekedni. Persze ha nagyon forgalmas helyen laktok nyilván nem jó megoldás.
2019. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ü nem akkarja megfogni akkor te fogod meg csuklojánál fogva jó szorosan.
2019. szept. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy LL Déjvidkét kivasalták még nem fognak minden gyereket elütni. Es gondolom nem mondod komolyan hogy ha 2 évig nem fogja meg a kezed akkor 2 évig nem mozdultok ki a házból
2019. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Coffelia ***** válasza:
Miért kéne állandóan fognia? Az én háromévesem se fogja állandóan a kezem, csak amikor úttesten megyünk át. Jön melettem, ha pedig úttest jön és szólok neki, automatikusan adja. Már fél éve rájöttem, hogy ennyi szabadság kell neki, és akkor nem esik majd nehezére, amikor muszáj.
2019. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!