Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 eves kislanyom mondogatja,...

2.5 eves kislanyom mondogatja, hogy faj a kezem - tenyleg fajhat neki?

Figyelt kérdés

En arra gondoltam, csak jtszik, mert nyujtja, hogy adjak puszit ra. Multkor megkarcolta az nem hiszem, hogy fajhat.

A bolcsiben nem szokta mondani, hogy faj a kezem vagy a kezem nezd faj. Nem lehet, hogy ugy megtanulta ezeket a szavakat meg most alakul ki az enkepe mondja, hogy nekem, en stb es attol?


2019. okt. 5. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy figyelemre, kényeztetésre vágyik, és emlékszik, hogy amikor megütötte, kapott rá puszit, ezért ezt mondja.

Ha nem gyanakszol, hogy tényleg valami súlyosabb, akkor szerintem majd kinövi. De azért mások is írjanak, hátha van valami más nézőpont is.

2019. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi en is erre gondoltam. De irhatnak masok iis!
2019. okt. 5. 13:48
 3/4 A kérdező kommentje:
is*
2019. okt. 5. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan hajlitgasd, nyomogasd meg neki. Ne akkor amikor mondja, hanem csak úgy mellesleg. Mintha játszanátok vagy tornáznátok. Ha nem szisszen fel vagy rántja el akkor nagy baj nem lehet. Adj rá puszit neki. Lehet csak játszik.
2019. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!