Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen adventi naptart szoktat...

Milyen adventi naptart szoktatok adni a gyerkocnek?

Figyelt kérdés

Akiknel szokott lenni...


Ti vesztek adventi naptarat, ha igen milyet?

Esetleg keszitetek?


4 eves a kisfiam, tavaly kapott egy rokontol hagyomanyos csoki adventi naptarat, tetszett neki, hogy minden nap nyithatott egy kisablakot.


Gondoltam ra, hogy iden is meglepem, de nem edeseggel szeretnem, mert azt nem igazan eszunk, nem is kifejezetten szereti.


Neztem a kimondottan gyerekeknek keszult adventi naptarat, kis ajandekokkal. Valakinek van tapasztalata ezekkel?


Illetve arra is gondoltam, hogy keszitenek neki en, es kulonbozo dolgokat raknek bele, de kreativitashoz otleteket kell gyujtenem, mert eleg gyatra a fantaziam 😄


2019. okt. 5. 20:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én általában olyat veszek, amely csokikat ad (pl. Milkás). Hallottam olyanról is, amely ha kinyitjuk, akkor idézeteket ad. De szerintem ezt a gyerkőcök még nem szeretnék, mert ők inkább a finom édességet szeretik.

De ha az embernek van elég türelme és kézügyessége, akkor önmaga is elkészítheti a naptárat, amely szerintem sokkal jobb, mint a sima bolti (és talán olcsóbb).

2019. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!