Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar a lányom inni...

Miért nem akar a lányom inni vizet? Sehogy sem tudom bele nyomni.2éves

Figyelt kérdés

Eddig még úgy ivott hogy egyszerre adtam neki és a tesójanak és mondtam hogy ki issza meg hamarabb így iszik de amúgy meg nem akar

Teát szoktam neki adni eddig itta már most nem. Gyümölcslevet is kínáltam már azt sem issza mivan vele?


2019. okt. 8. 17:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A víz minősége az egyik legfontosabb, hiába a trükk mint színes pohár, szívószál. Kicsi korban kiválóan érzik, mi jó nekik és mi nem.


A mai világból hiányzik a természetes minőség, de legalábbis érdemes minél természetesebb, tisztább élelmiszert és vizet beszerezni. Csapvizet semmiképp! Főzéshez se, innivalókhoz se! Akkor már inkább bolti ásványvizet, lehetőleg szénsavmentest.

2019. okt. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!