Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hónaposan baj ha nem akar...

21 hónaposan baj ha nem akar pohárból inni?

Figyelt kérdés

Sosem akarta, hiába adok neki.

Majd megérik rá?


2012. dec. 17. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tud vagy nem akar?

Enyém sem akart sokáig talán ennyi idösen még egyáltalán, de tudott. vagy is ha szomjas volt és nem volt választása akkor simán viott pohárból.

én jónak tartom az ikeás békás ivó poharat, abban nincs már gumi filter, így ha felfordítja csöpög, folyik.

2012. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem is tud és nem is akar

A kádban van pohara, abból ha jól látom iszik.

De ha én kínálom akkor nem, elfordítja a fejét és hisztizik


Nem ismerem azt a poharat, rákeresek

2012. dec. 17. 22:10
 3/10 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem zavarja ha folyik, vagy csöpög
2012. dec. 17. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam 25 hónapos és nem iszik pohárból egyáltalán. Nem is tud, nem is akar! ha a kádban próbáljuk, csak fulladozik, mert mellényel. Próbáljuk, de ha nem, hát nem! Majd megérik rá, amúgy is lassabban csinál mindent, mert ráérős a tempója :) majd ő eldönti, mikor akarja!

De próbáljátok ki fél literes flakonból, azt nagyon szereti utánozni nálunk, csak mindig meglepi, ha jön is belőle valami :)

2012. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

miböl iszik?

cumis üvegböl ha igen az kuka

vagyél neki tanulopohara vagy csörös poharat onnan már egy lépés a pohár

2012. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

[link]



erre gondoltam ez nagyon hasznos és bevállik egy ilyen koru gyereknek már rég kellene tudni pohárbol innia

2012. dec. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én 2,5 évesem se akar, de tud! Szívószálat teszek a poharába, de láttam már, hogy 'sutyiba' simán iszik pohárból, de ha én adom vagy nézem, akkor nem.

Nyugi, majd megtanul! Ha máskor nem, majd ha közösségbe kerül! A másik gyerekem csak az oviba volt hajlandó rá, ott meg az első napon a reggelinél (mert bent maradtam vele egy darabig) tátott szájjal lestem, hogy simán ivott pohárból, otthon meg soha nem volt hajlandó! :)

2012. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tudnak äm ök ha akarnak:) Enyem ket evesen meg vitte magäval a bölcsibe a cumisüveget csak abbol volt hajlando elfogadni az innivalot. Ott meg minden gyermek pohärbol ivott ö is hamarosan eldobta a cumisüveget, ja azt hozzäteszem hogy itthon a cumison kivül rengeteg csörös, szivoszälas, varazs stb üvegünk volt azokbol sem ivott csak ugy röpültek mikor abbol akartam neki adni az innivalot:)Komolyan egyik pillanatrol a mäsikra megszerette a poharat, Szerintem hamarosan eljön az idö amikor megerik rä:)
2012. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak a tejet issza reggel és este cumisüvegből, amúgy olyasmiből mint amit belinkeltél vagy szívószálas kulacsból iszik
2012. dec. 18. 14:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért kellene a cumisüveget a kukába dobni? Az én kisfiam iszik mindenből, 21 hónapos.

Egyszerűen a tiéd nem akar, nem keltette még fel az érdeklődését, de ez nem a cumisüvegtől vagy a szelepes itatótól van, és egyáltalán nem baj. Olyan nagyok a különbségek ilyenkor.

Nálunk az vált be, hogy látta, mi abból iszunk és "rátanult", én sosem kértem vagy erőltettem. És van több rituálé, ami tetszik neki. Ivás után azt mondjuk, hogy ahh (mint akinek jól esett) és a koccintás. Ezeket szereti csinálni.

2012. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!