Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért viselkedik így a gyermekem?

Miért viselkedik így a gyermekem?

Figyelt kérdés

5 éves, szerencsére nagyon jól viselkedik, bárhova el lehet vele menni. Nyilván előfordul hiszti, de hamar tuljutunk rajta.


Viszont ha át megyünk a férjem szüleihez szó szerint megbolondul. Akaratos, hisztis, szofogadatlan. Egyáltalán nem bírunk vele, hiába szólunk rá nem érdekli.


Egyszerűen nem értem. És csak ott viselkedik így.


A férjem szülei neki nem a nagyszülei, de soha nem volt emiatt probléma. De nyilván nem is úgy viselkednek vele mint a verszerinti unokaval.


2019. okt. 13. 16:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mindent próbálunk, szépen raszolunk, valamilyen játékot próbálunk vele játszani, mesét kapcsolunk, van hogy már kiviszem az udvarra játszani és ketten ülünk kint, beszélek vele már erélyesen, hogy ezt nem lehet csinálni.

Egyik fülén be a másikon ki. Semmi nem jó neki. Amit itthon szeret mesét ott utalja. Konkrétan semmi nem jó, bármit mondhatunk, csinalhatunk vergődik. És csak ott viselkedik így.

2019. okt. 22. 11:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne vigyétek oda. A gyerek utál ott lenni, anyósék nem tekintik unokának. Minek erőlteted?
2019. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom minden alkalommal lepasszolni. Nagyon sokszor én se megyek pont emiatt csak férjem. De vannak alkalmak mikor mennünk kell.
2019. okt. 22. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!