Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kutya gyerek mellé?

Kutya gyerek mellé?

Figyelt kérdés
Kinek hány éves volt a gyereke amikor bevállalta?írjatok fajtát is de mindenképp olyan érdekel ahol bent lakik a kutyus a házba
2019. okt. 17. 22:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
64%

4 éves volt a staffordunk amikor született a lányom.

A staffik az egyik legcsaládcentrikusabb, legtürelmesebb kutyák!

Egy pincsi, vagy yorki mellett lehet féltettem volna a lányom, de egy stabil idegzetű, nevelt stafford soha nem bántaná a családját.

A lányom piciként a hátába kapaszkodva tanult járni :)

2019. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
72%
2 éve van meg a kutyusunk (kis termetű, spicc keverék, benti kutyus) a pici most májusban született. Az elején nem értette hogy ő most hogy is került ide hozzánk. Most már ha lent játszik a fiam a földön akkor a kutya is ott kell hogy legyen, el se mozdul mellőle :)
2019. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs gyerekem, nem is hiszem hogy lesz, de van tapasztalatom: 3 német juhásszal nőttem fel, vagyis valami nj jellegűekkel, keverékek voltak. 7 éves voltam, amikor elment az utolsó is öregségben, de elmondhatom, hogy csodás gyerekkor volt. Labdáztunk, rohangáltunk, a kutya hátán “lovagoltam”, húztam vontam őket normális kereteken belül persze. Egész babakoromtól kezdve őriztek, óvtak, emlékszem anyám mindig mondogatta, hogy szívesebben hagy egyedül a kutyákkal, mint egy két ismerőssel:) Persze ehhez határozott, következetes nevelés kell és ha eddig nem volt kutyátok, fel kell készülnötök, hogy olyan lesz a nevelés, mintha lenne még egy gyereketek.
2019. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nálunk a kutya volt előbb. Egy éves lehetett, amikor megszületett a pici. A kutyival tanult járni, együtt aludtak. 12 éven át voltak együtt, a kezdetektől mádták egymást. A kutyus egy fajtiszta Golden Retriever (szuka). De az állat egy tipikus birka (imád mindenkit).
2019. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!