Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti azt veszitek meg amit a...

Ti azt veszitek meg amit a gyerek akar vagy ti választjatok ki?

Figyelt kérdés

Az én lányom képes földhöz verni magát ha nem veszem meg neki amelyik cipő neki kell vagy valami ruha. Meg csak 4 éves.

Télre vettem neki ma ruhákat és neki pont az tetszett ami vekony volt azért hisztizett hogy neki az kell.


2019. okt. 19. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Fiammal cipőt én szoktam venni. Nincs gond belőle. Mondjuk ott az eladó adja oda a cipőt, nem mi vesszük le a polcról.

Most fogunk majd kabátot is venni. Szerintem menni fog az is gond nélkül.

Kislányom még csak két éves. Neki érezhetően fontosabb, hogy mit vesz fel, de pl. otthoni készülődésnél sem volt gond, hogy miért ezt a ruhát adja rá a feleségem, miért nem a másikat.


Szerencsére még egyikük sem csinált jelenetet közösségi helyen. A kisfiam 6 éves, ő már biztos nem is fog.

2019. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piroska és a farkas ***** válasza:
87%
5,5 éves a kislànyom, 3 éves lesz a kisfiam, soha egyikük sem csinàlt ilyet. Nincs hiszti semmilyen divat- mesehősért, hàla Istennek nem lényeg szàmukra, h még a wc papír is helókittis legyen. Egyszer kisebb koràban szeretett volna a kislànyom Bogyó és Babócàs pólót, rajzoltam neki textilfilccel, teljesen elégedett volt. Most, ha ruhàt veszek neki, pl online, odahívom, és a MINTÀT ő vàlaszthatja ki, de màst nem. Kicsi még, nincs fogalma arról, h mi minőségi, mi praktikus, stb., tehàt ebben én döntök.
2019. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Cipőt úgy veszünk, hogy kiválasztunk a férjemmel 2-3 megfelelőt, és ABBÓL választhat. 3.5 éves kislány.


Kabátot is hasonlóan

2019. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi adunk lehetőséget ésszerű keretek között, hogy dönthessen. Pld két cipő közül kiválaszthatja melyik tetszik vagy hogy a két pulcsi közül melyiket szeretné.(Téli ruhák esetén két téli ruhát adnék a kezébe és döntse el melyik az ,,álma") Nálunk ez mostanában alakult így, mert újabban ,,szeret divatozni".Jobban szeret öltözni és könnyebben is öltöztetem mióta ezt csináljuk.2 éves múlt.
2019. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 2-3at szoktam neki mutatni, hogy válasszon, mert nekem azokon belül már mindegy, melyiket vesszük. Az viszont fontos, hogy szívesen öltözzön. 4,5 éves fiú
2019. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen azt veszem amit szeretne, csak pl ha teli ruha kell akkor azok kozul valaszthat.

Mi ma voltunk kabatot venni egy atmenetit es egy vastagabbat. Soha nem volt hiszti a boltokban. Mindig elmondom a kocsiban es a bolt elott mi kell, megmutatom mi kozul lehet valasztani.

2019. okt. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 éves fiam van, már most meg tudja mondani mi az ami tetszik neki. Ha téli cucc kell akkor 2-3 megfelelő darab közül hagynám választani, mégha nekem épp az a szín vagy minta nem is tetszik. De biztos nem venném meg a papirvékony legginset csak mert hiszti van, ha nem.
2019. okt. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kicsinek én választottam ki a ruháit ,most 9 évesen is bár ismerem lányomat milyen ruhát szeret így ritkán választók rosszul pl nem szereti farmert ,így nem veszek azt .Szereti simis pólót olyat veszek ,stb
2019. okt. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzet nálunk is. Én ezért a cipőn kívül mindent egyedül, nélküle veszek meg. Tudom mi az ízlése, mi az amire szükség van pl. télen. Melegítőt soha nem lehetne vele venni, mert kiveri a tisztit, hogy neki az nem kell, nem veszi fel. De muszáj még az oviban az udvarra, szóval vettem neki kettőt nélküle. Nem volt lelkes, de elfogadta, hogy az udvarra ez kell. 5 éves lány.
2019. okt. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 4 eves, nala ritka az ilyen. Ha megis... Esszeru keretek kozott megveszem ami neki tetszik de ha vastag nadragot megyunk venni, akkor a vekonyat nem fogom megvenni.

A 2 eves lanyomnal 1 furcsa eset volt, cipoboltban adtam volna a cipot a labara es otdit, hogy nem jo, nem akarja.. ki kellett nezni masikat, azt bezzeg szivesen probalta. Mi lesz meg kesobb? 😂 azota en is ugy csinalom, hogy hagyom 2-3 lehetoseg kozul valasztani.

2019. okt. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!