Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 3 hetes anyatejes babámnak...

A 3 hetes anyatejes babámnak már egy hete nem volt széklete. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Az első, második héten minden étkezés után volt. Nincs hasfájásra utaló jelek.

2019. okt. 20. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen írják hogy nem baj. Viszont én minden olyan esetben ami nem szokványos orvoshoz vittem. Inkább ők nevessenek mint én sírjak.
2019. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Ezzel kinlódtam évekig a lányom székrekedésével , 8 évig ! Senki nem hitte, hogy kap levest , gyumölcsöt es semmi sem segit .

Elöadasokat hallgattam a levesröl , gyumölcsröl

Kulönbözö natùr hashajtókat adtam neki orvosi tanácsra , amik nem segitettek .

Kúpot adtam évekig . Amikor az se segitett , beöntés .

Volt mikor 5 beöntes utan kezdett tisztulni .

Volt , hogy 3 hétig nem volt széklete , akkor futni a surgössegire , mert lehet azert sir .... Istenem

2019. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg kizàròlag szoptatott csecsemönel normàlis az is ha egy hétig nincs széklete. Ha a babàd nyugodt, eszik, alszik, akkor szerintem nincs gond.
2019. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen, növekedési ugrásnál 6 napig nem kakilt. De ha továbbra sem kakil én azért megkérdezném a gyerekorvost.
2019. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megkérdeztem az orvost, azt mondta, nem probléma. Akkor lenne, ha lennének egyéb tünetek. A 10. napon végül lett széklete 😊
2019. okt. 23. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!