Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kipróbálnád ezt a gyerekeddel?...

Kipróbálnád ezt a gyerekeddel? Hogy reagál? Hány éves?

Figyelt kérdés

Gyakorolnom kell az 5 évesemmel az alábbi feladatot és nem tudom elhinni, hogy ő egyedül ilyen rossz benne.


Mondd ezt az 5 szót egymás után a gyereknek és kérd meg, hogy utánad mondja vissza!


Alma, ház, tó, kutya, kéz


Csak egyszer mondd el, ne ismételd, ne vezesd rá!


Az én gyerekem nagyon max 3at tud visszamondani, de 5 szó helyett mond 10et, amiből kettőt hármat én is mondtam..


A


2019. okt. 28. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

4,5 éves. Először nem értette miért kérem meg, hogy mondja ezeket. Azután elmondta mind az ötöt.

Mire leírtam megkérdeztem megint és most is elmondta. Most ezt az öt szót ismételgeti.😂

2019. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Diszgrafia gyanus a fiad, voltatok mar vizsgalaton?
2019. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Gyönyörűen rajzol, magától ír betűket, a logopédiai teszt minden más részén szépen teljesített, remek a számfogalma is.


A vicc az egészben, hogy azonos tartalmú szavaknál(gyümölcsök, állatok) 5nél többet lazán visszamond.

2019. okt. 28. 16:32
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Az enyém (5 éves) csak kettőt tudott. De neki a beszédészlelés teszt is siralmas lett a logopédusnál. 20 szóból 3-at tudott anno visszamondani, pedig 20 képből mind a húszat megjegyezte. Túlhallása van, ami miatt a verbális memóriája gyenge és figyelemzavarhoz vezet (gyakran visszakérdez).
2019. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Megkértem az 5 éves fiamat (októberben töltötte az 5-öt), ahogy ide leírtad, pontosan úgy mondtam el. A válasz: alma, kutya, ház, kéz.

(Ő egyébként most kedzte el a tsmt tornát, a felmérésen kiderült, hogy többek között van egy kis gond a figyelmével.)

2019. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Lányom nyáron volt 5 éves. Elmondtam neki ezt az 5 szót, elsőre visszamondta mindet. Utána mondtam neki másik ötöt, akkor már összekeverte.
2019. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Gond nélkül visszamondta a fiam, most lett 6.


Ő is túlhallásos egy kicsit, és ősszel kezdte a logopédiát.

2019. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
3.5 éves lányom visszamondott hármat (alma ház kéz)
2019. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
5 éves 4 hónapos a lányom, most kipróbáltam vele, és visszamondta mind az ötöt.
2019. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
4,5 éves, 5/5,csak más sorrendben.
2019. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!