Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális? Mit csinálok rosszul?

Normális? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Normális hogy 22 hónapos kisfiam ennyire hisztis szinte egész nap?!Ha kint vagyunk sétálunk, játszótéren akkor jól elvan, szépe meg érti ha valamit nem le,de itthon folyamatosan megy a hiszti mindenért és már idegileg kivagyok.Semmi nem jó neki,ha játszom vele úgy sincs el sokáig.Ha valamit nem lehete akkor azért is megy a hiszti ,és nem lehet megnyugtatni az apja sem tudja.ilyenkor hagyjuk tombolni és aztán magától jön hozzánk.A másik enni se akar nagyon, mondjunk soha nem volt egy nagy evő...Egyebkent mindig is ilyen hisztisebb gyerek/baba volt...Akkor ő ilyen vagy ez egy ilyen időszak? Igazából ez a durvább hiszti, dühkitörés kb 20 hónapos korától kezdődött! A barátnőm kisfia olyan jól elvan ha otthon is vannak,szokott hisztizni ,de hamarabb megnyugszik pl.ha felveszi ,na ha én akarom ezt akkor csak lök el! Jaj annyira nehéz,ma már sírtam és azon gondolkodtam mit rontottam el,mit csináljak másképp ,hogy ne gondoljam azt ,hogy szar anya vagyok! 😢 Ráadásul külföldön élünk és senki nincs a közelünkben még egy barát sem!Ez is rá tesz egy lapátra!
2019. nov. 1. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy egy hiperaktív gyerekről van szó, akinek nagyon sok külső inger kell és levezetési tevékenység, ezért is ajánlott már ilyen életkorban egy bölcsődei foglalkozás.
2019. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam külföldön élünk és itt a bölcsőde nagyon drága!
2019. nov. 1. 12:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a hiperaktív gyerek az nem ilyen!! persze manapság könnyebb azt mondani egy olyan kisgyerekre aki pörgősebb ,hogy hiperaktív mint segített!
2019. nov. 1. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen a gyereked, ennyi. Nem hiszem, hogy ezen lehetne változtatni. Viseld el!
2019. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Az én fiam is ezt csinálja, de csak itthon. Ő 21 hónapos, biztos hogy nem hiperaktív, sógornom fia az, hát ő nem így viselkedik az biztos, mindenhol vadállat.
2019. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen abban biztos vagyok,hogy nem hiperaktív ,igazából tapasztaltabb anyukák tanácsára lettem volna kiváncsi ,hogyan élik meg nem megjegyzésekre!!
2019. nov. 1. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos normális, angolul ezt az időszakot úgy hívják, hogy "the terrible twos".

Kinövi, próbálj következetes maradni, és fel a fejjel!

2019. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!