Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért hisztis ennyire?

Miért hisztis ennyire?

Figyelt kérdés
Kisafiam 3.5 éves. 2 hónapja kezdtük az ovit. Ovi kezdés előtt is volt hiszti, de az gyorsan kezelhető volt. Mióta ovis kezelhetetlen, dührohamai vannak, minden aproságon percekig tartó hiszti ordítással. Most fürdéskor kihúztam a dugót addig a tesót megtöröltem addig ő maradt a kádban miközben folyt le a víz. Kész voltam a kicsivel mondom neki kiszállás és elkezd ordítani, hogy ő akarta kihúzni a dugót, de előtte nem szólt, hogy ő akarja kihúzni. Ebből ketekedett kb. egy 5 perces ordítás. Ez csak egy példa akart lenni, hogy milyen kicsi dolgokon kiakad. Az oviban nincs rá panasz. Úgy érzem már nem tudok mit tenni. Mit tegyek, hogy ezt az időszakot könnyebben átvészeljük? Elmúlik ez egyáltalán?
2019. nov. 6. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan ez van nálunk is, csak lányunk van. Ő 1.5-2 órás hisztiket is levág...
2019. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
1-es szerintem a kérdezőt a megoldás érdekli, nem másnak a gyereke.
2019. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem szimplán elfárad a gyerek az oviban.
2019. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is ezt váltotta ki anno a lányombol az ovikezdés. Kellett egy bö fél év, mire visszatalált a régi önmagához. Mostmár középsös, épp a mintagyerek korszakát éli, de ez sztem ugyanugy nem tart örökké mint a hisztis kor:D
2019. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor legalább van remény, hogy elmúlik.
2019. nov. 7. 05:42
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Az ovikezdés nagy változás nekik. Én is arra tippelek, hogy elfáradt. Ha lenne lehetőségem, én kivenném pár napra, hátha segít.
2019. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Mondjad neki hogy inkább apádnak kellett volna kihúznia.
2019. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!