Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Muszáj állandóan leszedálnom...

Muszáj állandóan leszedálnom a gyereket?

Figyelt kérdés

Van egy 22 hónapos lányom, aki nagyon hányós. Egy kicsi 20 perces Kocsi úton is képes 3x hányni. Vettünk hányáscsillapítót, ami kB ugyanaz, mint Magyarországon a dedalon, szóval szépen elalszik tőle a kocsiban, de egy 20 perces kocsiútért annyira nincs szívem leszedálni szegényt, főleg, hogy nem csak azt a 20 percet alussza végig, hanem 2 órát is képes aludni, így ha nem alvás időben indulunk útnak, akkor borul az egész napirend, rémálom vele kocsiba ülni.


Próbáltam ezt a homeopátiás tapaszt, homeopátiás cukorkát, annyira dícsérték a gyógyszertárban, de nekünk semmit nem ért.


Így nem lehet vele programokra se menni, mert a 2-3 órás programot majdnem végig alussza.


Mikor fogja ezt kinőni? Mi vált be nektek?


2019. nov. 11. 09:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Az első ülés sem rossz ötlet, attól függ, hogy milyen szabályok vonatkoznak nálatok az ott történő gyerekszállításra. Felnőttként én pl hátsó ülésen néhány perces úttól is hányok, anyósülésen nincs gondom.
2019. nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet sajnos itt elől utaztatni a gyereket. Viszont most, hogy írta egyik válaszoló a jégkrémet, eszembe jutott, hogy mikor beteg voltam és hánytam, anyukám pár korty hideg kólával csillapította. Az is bejöhet? Tudom, hogy nem szabadna ilyen kicsinek kólát adni, de csak jobb pár korty hideg kóla, mint egy gyógyszer ami 2 órára kiüti, nem?
2019. nov. 11. 12:12
 13/14 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, de szerintem nem fog használni. Nem a hányást csillapítja, hanem utólag kicsit megnyugtatja a gyomrot.

Kb. 10 éves kora körül fogja kinőni. Én is ilyen voltam annak idején. Borzalmas volt. Ha csak teheted, ne utaztasd. Nagyon rossz így szegénykének. 😢

2019. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez nem az a valasz ami miatt feltetted a kerdest, de C verzionak szerintem probald meg a vodrot mutatni neki, hogy abba hanyjon. Az en gyerekem ennyi idosen egyszer hanyt egy nap parszor es mar annyi ido alatt megtanult belehanyni... persze ugy, hogy vegig ott volt a keze ugyeben.
2019. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!