Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kegyetlenség "elvenni" egy 5...

Kegyetlenség "elvenni" egy 5 éves átmeneti szobáját az apuka lakásában, amit alig használ, hogy az állandóan ott élő gyereknek legyen?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy 5 éves lánya az előző kapcsolatából. Minden 2. hétvégét tölti nálunk, ami úgy néz ki, hogy a párom elmegy érte péntek délután és valamikor már szombaton valamikor vasárnap hazaviszi, szomszéd városban élnek, autóval 30 perc az út, szóval nálunk alszik mindeképpen.

A lakásunk nappali plusz 2 fél szobás. A közös fiunk most 6 hós és már ideje átalussza az éjszakát, szeretnénk őt áttenni a másik szobába, mert így jobban elférnénk meg könnyebb lenne sok minden.. De ott eddi ugye párom fia volt, mikor nálunk aludt. Szerintem logikus lenne, ha azon az 1-2 éjszakán a nappaliban aludna (kihúzható kanapé van, kényelmes, vedégek is aludtak már ott). Erre az anyja teljesen kiborult, hogy az ő gyerekét ne űzzük a kanapéra és egyébként is.. milyen szemetek vagyunk, gyereket ellenünk hangolta, azóta nem is akar jönni, most hétvge is aktuális lett volna, de nem akart jönni, merthogy "gonoszok vagyunk". Tényleg ekkora szemétség ez? A kiságy meg a gyerek heverője nem fér el egyszerre nagyon pici a szoba, 1 szobából lett a 2 fél csinálva


2019. ápr. 30. 20:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/148 A kérdező kommentje:

párom lánya van a szobában, elírtam azt a részt


ja és nagyon nehezen férünk el most, a mi ágyunk, szekrény, babaágy... pici szobában, rémálom kb

2019. ápr. 30. 20:19
 2/148 anonim ***** válasza:
38%
Hát nekem se esne jól ha az én gyerekemet kiküldené a gyerekem apja a kanapéra aludni ..
2019. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/148 anonim ***** válasza:
69%
Nem a kanapé kényelmességével van a baj, hanem azzal, amit írtál te is: vendégeké. A fia tényleg ne legyen vendég a saját apjánál. Nem értem miért nem lehetnek mind a ketten akkor egy szobában, mint az igai testvérek...
2019. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/148 anonim ***** válasza:
25%
Most akkor lánya van vagy fia a párodnak?
2019. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/148 anonim ***** válasza:
69%
3 as : így van !!
2019. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/148 A kérdező kommentje:

Mert nem fér el a kiságy meg a heverő :(


Lánya van az előző házasságából, nekünk fiunk. Elírtam

2019. ápr. 30. 20:23
 7/148 anonim ***** válasza:
76%

Nem kegyetlenség! Nektek ott a közös babátok, aki nem csak 2 hetente egyszer van nálatok, hanem a hét mindennapjan 0-24-ben. Jó hogy már nem kell rosszul éreznetek magatokat, amiért a saját lakasotokban, a saját gyereketeknek külön szobát alakítótok ki!

A párod lánya kéthetente 1x meg ki fogja bírni azt, hogy a kanapén alszik. Nem értem miért kell ezen problémázni.

Egyébként leírta a kérdező, hogy kicsi a szoba, nem fér egymás mellett a kiságy és a heverő.

De én tényleg totalisan abszurdnak tartom, hogy azért mert minden második hetvegen 1-2 napot ott alszik a kislány, ti nem tehetitek külön szobába a közös gyermeketeket....

2019. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/148 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon "minőségi férfi" lehet a kedves párod, hogy még a két gyerekének sem képes biztosítani két külön szobát. Igazi főnyeremény... :DD
2019. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/148 anonim ***** válasza:
40%

Kozos szoba miert nem jo?

(Avagy a "babaszobaban" egy hevero)

2019. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/148 anonim ***** válasza:
68%
En lehet mashogy kozelitettem volna meg. Pl mikor ott van akkor kuckot,szobaban felallithato satrat stb. Ajanlottam volna a kislanynak. Akar ki is valaszthatta volna maganak az ikeaban. Es mikor ott van felallitjatok a kis mobil szobajat. Apa mesel neki zseblampa fenynel a kuckoban ilyesmi.
2019. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!