Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha apát nem akarja?

Ha apát nem akarja?

Figyelt kérdés

Olyanok véleménye érdekelne, akik hasonló helyzetben vannak. A kisfiam 3,5 éves, és nagyon anyás. Olyan szinten, hogy üvölt, ha az apja altatná. Azt akarja, hogy mindent én csináljak. Most is azt hallgatom, hogy üvölt a szobában. De sokszor kijelenti, hogy én nyissam ki neki a kocsi ajtaját, én menjek érte az oviba (vagy megjegyzi, mennyire örül, hogy én mentem érte).

Szóval, mi a jobb, ha mindig én altatom, mindig én foglalkozom vele, legalábbis mikor zokogva kéri/követeli? Vagy hagyjam, hogy az apja próbálkozzon? Az sem jó érzés, ha én bemegyek, hogy ne üvöltsön, az apja meg megszégyenülve kikullog a szobából y

Gyakran azt is kijelenti, hogy engem szeret, de apát nem. Látom, mennyire nem esik jól a ferjemnek.


2019. nov. 11. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
En egy par napra az apjara hagynam. Ennek nem lesz jo vege. Itt az apa olyan sebeket szerezhet, hogy sosem lesz apa fia kapcsolat koztuk.
2019. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Biztos nem hagynám ennyiben. Játszanak együtt az apukájával, legyen ő az öröm forrása, te meg lehetsz szigorúbb és akkor nem lesz ennyire anyás szerintem.
2019. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyenek sokat kettesben. Ha nem ellenkezik nagyon, akkor próbálja ő altatni. Csináljanak pasis dolgokat együtt. Ezen dolgozni kell.


Ugyanakkor élvezd ki, mert max egy fél év, és apa lesz az isten, és téged fog ellökni ugyanígy, és csak apa lesz jó (ez teljesen természetes, utána majd kiegyenlítődik).

2019. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Van vmi oka, előzménye ennek?
2019. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 6eves lesz, ugyanez. Kicsit segített, hogy szeptemberben kistesoja született, abban a 3napban sok közös programot csinaltak együtt. Persze hazajottunk megint én kellettem. Azóta sokszor volt főleg az elején, hogy nem én altattam, elég megerto.es nincs is féltékenység. Szerintem ezen az idő segít csak. Nálunk sem engedte h az apja furdesse, altassa. Most ha muszáj akkor belemegy.tegnap azt mondta, hogy engem örökké fog szeretni, akkor is ha már szellemek leszünk...
2019. nov. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Nálunk is mondja simán az apjának is hogy őt nem szereti. Aztán javít hogy csak kicsit szereti. Nálunk is rosszul esik neki,de nem tudok mit csinálni h ezt mondja. Pedig szereti az apja nagyon.
2019. nov. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mennyit van vele, mióta, mik a feladatai a gyerek körül?
2019. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sokat volt vele mindig. Engem is nagyon bántana, még egész jól elszerelgetnek napközben közösen, de például az altatás az egy tortúra.
2019. nov. 12. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!