Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt olyan aki a nagytesot a...

Volt olyan aki a nagytesot a kisteso szuletese elott/utan ott hagyta a nagyszuloknel 1-2 honapig?

Figyelt kérdés
Anyosom felajanlotta vigyaz a fiamra amig megszuletik a kisteso. 9 eves, elegge nehez vele most. Semmi sem jo, enni sem akar. Oszinten nincs turelmem ezekhez a harcokhoz. Az apja mindenben enged csak ne legyen hiszti.
2019. nov. 13. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem rossz megoldás, inkább nevelni kellene.. Mert így csak rosszabb lesz, ha nincsenek határok, inkább engedtek. 🤷‍♀️

Amúgy én más okból-Egészségügyi- hagytam a fiam a szüleimnel 3 házzal arrébb, délelőtt velem volt, délután anyukáméknál és este is.

Reggel jött hozzám.

2019. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Ez a lehető legrosszabb amit tenni lehet
2019. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha lepasszolod, azt fogod sugallni vele hogy ő már nem is fontos, hanem csak a kicsi. Sőt, most hogy jön a kistesó, kéne vele többet foglalkozni mert biztos nehéz ez neki ha 9 évig egyke volt.
2019. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, elképzelni nem tudom, arra a napra volt a nagyinál a kislányom, amíg megszületett a hugi, utána apjával volt, amíg hazamentünk a kórházból.

De hónapokra lepaaszolni??? Szeronted mit fog érezni az a kisgyerek??? Jön a tesó, én már nem kellek...

2019. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Dehogyis. Nem lecseréltük a nagyokat, amikor születtek a kicsik, hanem bővítettük a családot, aminek ők is ugyanolyan részei.
2019. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kényszerből hasonlóan alakult.


1,5 éves volt a “nagy”, amikor koraszülöttkent megérkeztek az ikrek. 5 hetet voltam kórházban, ő addig főleg anyukámmal volt. Sokat volt vele a férjem, volt -ugyan kevesebbet- a másik mamaval is. Mi nagyon keveset találkoztunk.


Igaz ő egy kisgyerek volt, de nagyon nehezen viselte. Utána sokáig büntetésben voltam, nehezen szereztem vissza a bizalmat.


Szerintem ez egy nagyon rossz döntés lenne, nagy eséllyel elveszítenéd a fiadat. Persze ha baj van és csak az a megoldás van, úgy más, de úgymond a te kényelmedbol rossz otlet. Jogosan érezné úgy, hogy lecserélted a testverere

2019. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
10év van a gyerekek közt. Igaz a fiam vágyott is kistesóra. Nálunk a kicsi volt 2hónapig kórházban. Én minden nap jártam be hozzá etetési időkben. A nagy akkor legtöbbet apukámmal volt, mert ő tudta vinni suliba. Neki nem okozott gondot ez. Alig várta, hogy élőben is láthassa a kistesóját. Már 2,5éves a kicsi, nagyon szeretik egymást...
2019. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha ezt megléped, örökre utálni fog mindannyiótokat, a gyereket is. És teljesen jogosan. Ezzel semmi mást nem sugalsz, csak azt, hogy nem vagy rá kíváncsi, már csak nyűg neked. “Semmi sem jo, enni sem akar”. Ha egy gyereket nem tudsz megnevelni, minek vállaltál még egyet?
2019. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, ezzel csak azt ered el hogy megutalja a kistesot, mert le lett ra cserélve.
2019. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ami itthon van nem tesz jot sem a kisfiamnak sem nekem a babaval.

Mindenen szo szerint mindenen kiakadt, hisztizik, minden baj.

Nem hajlando semmit sem csinalni, mindenert konyorogni kell. Az sem ment neki, hogy 10 mondatot lemasoljon.

A vernyomasom az egekben van ha mar meghallom, hogy neki nincs kedve semmihez. Nem jo semmi sem.

Nem szoktunk etelt rendelni de mar azt is megengedtem, hatha megeszi a pizzat de nem kellett.

2019. nov. 13. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!