Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan pöttyös betegség,...

Van olyan pöttyös betegség, ami nem jár lázzal?

Figyelt kérdés
Kislányom (2,5 éves) hihetetlenül nyűgös, és apró pöttyök vannak a testén, főleg a hasán és a hátán, egy kevés a nyakán, de semmi egyéb tünete, csak a szokásosnál jóval nyűgösebb, kezelhetetlenebb.
2010. júl. 18. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Véletlen nem csalánkiütés az inkább? Allergia miatt. El kéne orvoshoz vinni.
2010. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meleg kiütés. Sok-sok apró pötty, ami kicsit kiemelkedik?
2010. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Az a furcsa, hogy a kisebbik lányomnak nem rég múlt el a három napos láza, aminek a végén azonos pöttyök voltak rajta. Meleg kiütései nem igen szoktak lenni. És a fent említett betegségen kis korában ő is át esett már. (Bár nem tudom, hogy annak a vírusnak vannak-e változatai)
2010. júl. 18. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak sem volt eddig még melegkiütése, de most kijött (másfél éves). Keress rá a neten és nézd meg a képtalálatokat. Egyébként a hason, háton, nyakon, arcon és a pelenka derékrészénél jellemző.
2010. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem a képeket, csalán kiütés kizárva, inkább a meleg kiütés valószínű.

Azzal meg gondolom nincs teendő...

2010. júl. 18. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
bárányhimlő esetleg?
2011. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!