Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez normális? 3 ember fogja le

Ez normális? 3 ember fogja le

Figyelt kérdés

6-8 éves gyerekeket 2-3 ember fogja le, hogy kúpot kapjanak ha betegek. Tényleg jó az egy 38-40 fokos lázas gyereknek, hogy 20 percig torka szakadtából órdít? Szerintem nem normális, de az orvos sem aki kiírja még mindig a kúpot.

A szülőkkel beszélni nem lehet, fanatikusak.

22/L babysitter



2019. nov. 24. 07:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
6-8 éves gyerek már simán be tudna venni gyógyszert, ennyi idősen semmi szükség kúpra. Érdekesek a szülők...
2019. nov. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

6-8 évesnek jellemzően nem adunk már kúpot, hanem szirupot csagy cseppes lázcsillapítót.

Ellenben emlékszem, hogy kaptam ennyi idősen de anyám odaadta és nekem kellett felhelyezni. De ilyen talán 1x volt. Általában porrá zúzta a tablettát és mézet csorgatott rá.

2019. nov. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
6-8 évesnek nem adnak már kúpot...
2019. nov. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
3 hónapos kor fölött egyik gyerekem sem kapott kúpot lázra...
2019. nov. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem normalis es traumatikus elmenyt okoz a gyereknek. En sem kaptam 4 eves kor felett kupot lazra, de a mai napig rosszul vagyok, ha csak a kupra gondolok, pedig azert ha tiltakoztam is ellene, lefogni nem kellett...
2019. nov. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
A szülőkkel is ezt kell csinálni. Akkor majd a hülye fejükkel tudni fogják,hogy milyen sz.r
2019. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

3 hós kora óta egyedül a dedalont adom neki kúpba. Amint lehetett a lázcsillapítót is cseréltem szirupra. Még a lázmérőt se dugtam soha a fenekébe, hónalj a raktam és megamhoz szorítottam míg megmértem.


Nem normálisak a szülők. Ők vajon mit szólnának, ha akaratuk ellenére dugdosnának dolgokat oda? Nyílván, ha kell és aközött kell választani, hogy kiszáradjon, vagy kúpot adok neki, akkor inkább az utóbbit választom, de itt nem arról van szó, mert 3 hós kortól van szirup is a gyereknek, amit ha nem akar bevenni, még mindig humánusabb benyomni egy fecskendővel a torkába, mint dugdosni a se.. Ébe a kúpot.

2019. nov. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom akkor sem adná be senki, ha szüksége lenne rá a gyereknek, de azonnal kihányná a gyógyszert/szirupot.
2019. nov. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Nyilván OKA van a kúpnak, amit te nem tudsz vagy nem akarsz megérteni, vagy csak trollkodsz.

Poénból senki nem ad kúpot ekkora gyereknek.

(Egyébként vannak olyan szerek, amiknek nincs is orális helyettesítőjük, így még felnőtteknek is kellhet - rohamokra görcsoldók pl, hányáscsillapítók... stb)

2019. nov. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%
Ez màr nemi erőszaknak szàmìt. Brutàlis szülei vannak ennek a gyereknek.
2019. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!