Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adhatnék fiamnak hogy...

Mit adhatnék fiamnak hogy hurkásodjon?

Figyelt kérdés
Kb 9kg 16 hónapos de kilátszik a bordája gerince, soványkának tűnik. Eszeget mindent megeszik de nem megy fel a kiló. Nem küldtek minket még tovább sehová gyerekorvos se védőnő.
2019. nov. 24. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha ragaszkodsz hozzá h hízzon, akkor sok szénhidrátot adj neki. Tészta, tészta. Meg innivalónak valami tápszer jellegű/tejital.
2019. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam


De sem a kenyér sem a tészta semmi

Nem küldtek minket sem, pedig mondig aggályomat fejeztem ki


Igaz nekem rengeteget eszik.

Én nem tudok annyit./ nem eszem annyiszor/

Ebédre pl az enyém felét simán, ha fogáravaló.


Azt mondták ilyen alkat

Apja, nagybátyja is ilyen volt


17 hónapos, nincs 9 kg

2019. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam. Talán van már 10,5-11 kiló. Ő kap Béres cseppet. De ez az étvágyán nem igazán változtat, viszont idén ősszel 1x volt még csak beteg. Szintén vékony, inas alkat. Az apja szokta mondani, hogy sokan csak álmodnak ilyen testről. Egy hajszálvékony zsírréteg, az izomzat szinte kockásodik a hasán. Keskeny csípő, széles váll, hosszú combok. Nem kell mindenkinek pufóknak lenni (a gyerekorvos megfogalmazásában ez kövér). A fiam egy energiabomba, erős mint egy kisbika. Hiába eszik megfelelő mennyiséget, minőséget, változatosan. Lemozogja, felhasználja, átalakítja. Remélem világ életében ilyen szerencsés típus marad.
2019. nov. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!