Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 16 hónap körüli kicsi is...

Más 16 hónap körüli kicsi is ilyen későn alszik el? Mit csináljak már hogy időben elaludjon este?

Figyelt kérdés
Tegnap is 3/4 22-kor jöttem ki tőle, előtte 1/2 22-kor. Ebben a nagy hőségben kint vagyunk este, de a lakásban nem lehet megmaradni, ezért most 20 órakor van fürdés. Utána nincs játék, megissza a tejét, be az ágyba de csak forgolódik, magyaráz, néha bepróbálkozik hogy vegyem ki, nem veszem, egyedül kell elaludnia. 1 éves korától alszik egyedül, aztán elmentünk nyaralni és felborult az egész, kézben akart csak de most 5 napja megint megy a dolog úgy hogy a szobájában maradok és lefekszek az ágyra. De olyan sokára alszik el, mi lesz vele ha nagyobb lesz????
2010. júl. 19. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az en fiam sem alszik el 10 ora elott, akkor kezd ugyanis normalis homerseklet lenni, es hat sokaig vilagos van. Ugyhogy en nem is eroltetem, minek.
2010. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MIkor alszik el délután? Lányom egyszer alszik, 3 fele kel fel du, és így kilencre teljesen elfárad. Akkor szokott elaludni.
2010. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Délután 14-15 óra között kell, tegnap pl. már 14 órakor fent volt és mégis majdnem 22 óra volt mire elaludt.
2010. júl. 19. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, sztem a meleg miatt, mi is így szenvedünk.

19 hós.

2010. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!