Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 èves gyereket elvinnètek a...

5 èves gyereket elvinnètek a Jégvarázs 2-re?

Figyelt kérdés
Nem fèlelmetes? Valò ez a mesefilm 5 èvesnek?
2019. dec. 1. 08:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
39%

Nézd meg a korhatárt és tartsd be.

Amúgy én biztos nem vinném.

2019. dec. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Mi voltunk és nagyon élvezte.
2019. dec. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%
Tegnap voltunk a családdal. Apukák 51 éves, anyukám 45, húgom 17, én 23. Imádjuk a Jégvarázst. 😊 Nagyon sok 5 év körüli gyerek volt bent velünk, szerintem viheted.
2019. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
76%

Én elvittem az enyémet, miután eloneztem.

Szerintem nem volt félelmetes benne, legalábbis az én fan lányom helyen kezelte.

A nagyobbat is vittük, hatalmas élmény volt nekik, de hátul volt aki kiment mert félt a gyerek,.

Nálunk a kicsi aki 4, végig kommentálta, hogy mit szól a filmhez, nem volt semmilyen rossz érzése, alig várja, hogy DVD-n is kijojjon.

2019. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
19%
Nem véletlenül vannak a besorolások. A "helyén kezelte" meg majd kibeszéli a pszichológusnál 15 év múlva, hogy miket látott gyerekkorában és azok milyen hatással voltak rá.
2019. dec. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
#5 nem félelmetesebb, mint a Hupikék törpikék és mégsem járok Hókuszpók miatt pszichológushoz.
2019. dec. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
42%
Nem félelmetesebb, mint az Aladdin, ami miatt a húgomnak évekig voltak rémálmai. Ezért vannak a besorolások. Mert vannak korosztályi általánosságok, amivel segítenek a szülőknek dönteni, és még ezek is lehetnek túl lazák, sőt! (lásd Harry Potter)
2019. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
47%
Arról nem beszélve, hogy mennyire volt életszerű a Hupikék törpikék, lapos figurák, szinte papíron mozognak, és most Elza, aki térben, fényben, emberi mimikával az arcán beszél. Hókuszpók rohangált utánuk, alatta meg vicces zene szólt, most meg horrorfilmbe illő effektekkel lépnek rá az óriások a főhősre egy igazi dark erdőben. Nem ragozom, más ez mint a régi mesék.
2019. dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
32%
Én nem vinném. Ezt a szülőnek kell eldönteni, ő felel a gyerekért.
2019. dec. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
84%
Lányom januárban lesz 5 éves. Imádta az első részt, ezért megígértük neki,hogy elvisszük erre. Nagyon tetszett neki, élvezte, de őszintén, én a 6-os besorolást is alacsonynak érzem. Sokkal drámaibb ez, mint az első volt. Kicsit féltem tőle, mikor rájöttem, hogy ez nem olyan lesz, de nem volt gond.
2019. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!