Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elvinnétek a gyermeketeket...

Ti elvinnétek a gyermeketeket lovagolni ilyen időben?

Figyelt kérdés

Lovasedző vagyok (alkalmazottként) és a lovarda tulajdonos el árja, hogy ilyen melegben is legyen oktatás. Fedeles nincs, így a homokos pályán vagyunk, árnyék nélkül simán van 38fok.

A legtöbb kis lovas 30 percet tölt lovon, de van aki 1 órát is.

Meglepő módon sok szülő ilyenkor is hozza a gyerkőcöt lovagolni. Persze ilyenkor sokszor megkérdezem nem-e szomjas, jól érzi magát, bírja e még. Persze mindig azt mondják, hogy bírják, de azért előfordul egy két rosszullét. Persze anyuka a légkondis teremből mozizik. Sajna a főnökömnek hiába mondom, hogy a lónak se jó ez a hőség, de ő ragaszkodik, hozzá, hogy a lehetőség meglegyen. Megjegyzem 9 és 5 közt kell kint lennem.

Csak azt nem értem a családok ilyenkor miért nem strandra mennek vagy hűsölni? Miért kell megfőzni szegény gyereket, aki teljesen beöltözve (hosszú nadrág, kobak, gerincvédő) dolgozik a napon?



2018. aug. 7. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Mi nem szórakozásból járunk, hanem terápiás célból. Nálunk nyári szünet van most, de ha nem lenne, mennénk ilyen időben is, mert rengeteget jelent.

És én se klímás teremben ülök addig.

2018. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy vinném, szerintem teljesen elmebeteg dolog 1 órát a tűző napon lenni, a végén napszúrást kapnak, egészségtelen dolog nagyon, mi délután 4-ig bent vagyunk a lakásban, 4-töl fürdünk kint az árnyékban, 6-tól megyünk játszóra.
2018. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem vinném, tutti lemondanám a melegre hivatkozva. Az állatnak sem jó és a gyereknek sem, felesleges kínlódás.
2018. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Mi 9 re szoktunk menni és van árnyék. Eddig később mentünk, a meleg miatt kezdünk hamarabb.
2018. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

En egy idoben jartam lovagolni nyaron gyerekkent, nem volt vele kulonosebb problemam. Ha lovon van az ember, akkor a menetszél husiti valamennyire. Nem tudom, engem gyerekkent sosem erdekelt h milyen ido van, nyaron is labdaztunk a gozolgo aszfalton, kajakoztunk, bringaztunk..orultunk h nyar van.

Neked meg a fonokod fizeti a jarulekokat es a kisvallalkozoi adoterheket, nyilvan nem fog bezarni nyaron.

2018. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha őszeretne menni, naná.


engem gyerekként rohadtul nem érdekelt, hogy ezer fok van, labdáztunk, a határban voltunk, bringáztunk, stb annyi, hogy ittunk mint a gödény.

2018. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Egyébként marha rafkós vagy, úgy adod elő, mintha szegény gyerekek, de NEKED van bajod azzal, hogy kinn kell lenned a napon.


Ciki, keress más munkát.

2018. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!