Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és fél évessel milyen...

2 és fél évessel milyen napirendetek van?

Figyelt kérdés

Mikor keltek reggel, ebéd után alszik e? Mikor megy fürdeni, aludni?

Engeditek néha mesét nézni?


2019. dec. 9. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Reggel 1/2 7 és 1/2 8 között kel általában.Vannak hetek mikor valamiért korábban.

1/2 1-1 között van alvás délután.Nem sokat alszik, általában 1 óra alatt felébred.Nagyon ritkán alszik 2 órát is de az ilyen ajándékokkal spórolósan bánik kicsi kora óta:D

Este 1/2 7-7 között van fürdőidő.

1/2 9-9 környékén pedig fekvés.


1 mesét nézhet a Bing nyusziról szólót.Azt minden nap megnézheti.

2019. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7 körül kell, ebed után 2 órát alszik, este fel 7-kor furdik, fel 8-kor ágyban van. Nézhet(ne) mesét, de nem szereti. Alkalmanként vonatos, hevet videót szokott nézni a YouTubeon. Azokat szereti amin kívülről látszanak a járművek.
2019. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

6-7 között ébred, tejitalt kéri, addig mehet mese youtuben a tvn. (Bing nyuszit szereti, nándi mesét, ilyesmit)

Öltözik, összetakarítunk. (Porszivózunk, ágyazunk stb)

Aztán együtt játszunk. Kirakóval szeret, puzzle, kockák, szeret rajzolni, festeni. Mesét is szoktam olvasni neki. Azzal játszunk, amivel ő szeretne.

Fél 9 körül éhes, reggelizünk együtt.

Reggeli után megyünk boltba, postára stb, játszótérre.

Fél 12 körül hazaérünk, ebédel aztán alszik fél1 től. Kb 2 órát alszik ilyenkor.

Én ekkor főzök, mosogatok, takarítok, csinálom a dolgom.

Felkel, 10-15 perc mese van, aztán játék újra.

Délután játszótérre megyünk ismét vagy a nagyszülőkhöz. Ekkor már apa hazaér, együtt vacsorázunk itthon fél7körül, fél 8 fürdés, tejital, 9 körül alszik el. Vége a napnak😀

:)

2019. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél7 hét körül kel, az ebéd dél körül jön így fél 1-1 között alszik átlag 2 órát, fél nyolckor van fürdés, meseolvasás közben megissza a tápszerét, legkésőbb fél kilenckor villanyoltás. Szokott mesét nézni, de csak tv-be, nekem a telefon, tablet nem elég kontrollálható (értsd bármire rányomhat+reklámok). Egyéb tevékenység nincs kőbe vésve, van hogy akkor reggel döntjük el mit csinálunk délelőtt.
2019. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már ovis a kisfiam.Hétköznap 7. 20kor kelés. 7.50ig felöltözünk, reggelizik. Utána ovi. 3kor megyek érte. Játszunk, játszózunk,mesélünk. 7kor vacsora 7.30 fürdés.Mesét nézhet 8ig aztán alvás. Hétvége ugyanez csak ovi helyett délelőtt játszik boltba megyünk. Dél körül ebéd. Majd mesét nézhet. 1kor alvás.
2019. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egész pontosan 28 hónapos a kisfiam.

7:00-kor kel kb percre pontosan (...)

7:30-8:00 reggeli (vagy itthon vagy bölcsiben)

10:00 után tízóraizik, délelőtt csavargunk ha nincs bölcsi

12:00 - Ebéd

12:30-tól alszik kb, nyilván van hogy csúszunk, de olyan 2-2,5 órát alszik

16:00 körül uzsi.

19:00kor kap vacsit és megyünk fürdeni mindhárman. Amíg apa fürdet, addig én előkészülök holnapra, elrámolok. (1 éves volt és magától megindult a fürdőbe, ha vendégek voltak akkor is :D ) Aztán fürdök én, apa mesél, majd én altatok általában. Közben a férjem is megfürdik.

Olyan 20:00-tól van mesélés, és fél9kor elalszik.


Nagyin igényli ezt a menetrendet, bölcsibe is így ment, ugyanaz ott is a napirend.

2019. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!