Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves gyerektől mit lehet...

6 éves gyerektől mit lehet elvárni?

Figyelt kérdés

Popsi törlés? - apa végzi, pedig tudja ő is csak lusta

Öltözés reggel? - apja végzi mert a gyerek kifeszíti magát, es nem hajlandó öltözni magától

Inni hozni magának? - nem hajlandó

Kidobni a szemetet? - Nyűg neki

Rendet rakni maga után? - nem teszi



2019. dec. 10. 20:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket mind el lehet várni. De amíg apa megcsinálja, addig ő nem fogja, így te csak az ellenseg vagy a szemében, aki apát el akarja venni tőle. A férjeddel beszelj, hogy ez így nem jó. Nem csak neked, neki se, de a gyereknek se
2019. dec. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket már bőven el lehet várni. Az én lányom is 6 éves.

Kedve éppen egyikhez sincs, de képes rá és van, amit kis segítséggel (pl rendet rakni) de megcsinálja.

Egyedül inni nem hoz magának, mert kicsi és nem éri fel a csapot illetve eltekerni sem tudja.

A szemetet mondjuk a 1,5 éves lányom is a szemetesbe dobja, ha megkérem rá

2019. dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jo uton haladtok e fele. Esetleg mutasd meg az apukanak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..

2019. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát az én lányom ezeket 2-3 éves kora óta egyedül csinálja. A fenekét csak azért töröljük,mert én erre nagyon finnyás vagyok. Kaka után megy a zuhanyzóba feneket mosni.
2019. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!