Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog egy 4-5 éves gyerektől elvárni, hogy felnőtt módra viselkedjen?

Figyelt kérdés

Unokám a középső csoportban anyáknapi ünnepségen vett részt.

Gyerekek kaptak egy -egy verset, amit a szülők előtt kellett volna előadni.

Az első kisfiú neki is fogott, de az óvónéni félbe szakította, mivel nem állt a kijelölt kör közepén, és nem állt egyenesen. Utána persze a kisfiú megzavarodott, és egyáltalán nem tudta elmondani a verset. Nem Ő volt az egyetlen. Többen ki se mertek menni.Valamelyik óvódában volt már ilyen tapasztalat?



#szigorúság #fegyelmezés #Anyáknapi ünnepély #óvodai viselkedés
2015. máj. 14. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ennek mi köze a felnőtt módon viselkedéshez? Nekem az egész más dolgokat takar. Óvónő fölöslegesen zavarta meg szegény kisfiút, ezt gondolom.
2015. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Az én kisfiam meg csak 3honapos lesz. De nem örülnék neki ha majd ilyem erne.


Nem is kell h vmi verset bemagoljon.

Sokkal jobban örülnék vmi szívből jovo ajandeknak amit akar egyedul vovonenivel v apukájával készít. Nem ilyen kötelezően bemagolt verset előadni

2015. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak: Bocsi úgy látszik én sem álltam a kör közepén. Valóban a felnőtt viselkedéshez sok minden tartozik.
2015. máj. 14. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem áll a kör közepén, nem áll egyenesen. Ezeket a "hibákat" az óvónő javítsa ki, mikor GYAKOROLNAK a gyerekek, de semmiképpen se élesben, ott a műsoron.


Nem az a fontos, hogy hogy áll a gyerkőc, hanem hogy szereti anyukáját, és szeretetből megtanul és elmond neki egy verset.

2015. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Bár a kör közepén állásnak meg a versmondásnak szerintem semmi köze nincsen a felnőtt viselkedéshez, nagy butaság volt emiatt félbe szakítani az előadást.
2015. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!