Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől van az, hogy a jobb...

Mitől van az, hogy a jobb lábával "sarkazik" néha? (Sarkára lép rá 3-4 lépés erejéig. ) 18 hós.

Figyelt kérdés
a cipő nem nyomja, nem kicsi rá, nyitott szandálban is szokta csinálni. Mindenféle cipőben, de mezítláb nem láttam még. Lehet, hogy csak játszik?
2010. júl. 20. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem igen...
2010. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán játszik szerintem. Az én kislányom is szokott bohóckodni, mióta stabilan jár, mert néha "snassz" neki, hogy csak lépeget szépen, ezért kipróbálja milyen, ha lábujjhegyen tipeg, milyen ha előrehajol, milyen ha kidugja a fenekét... Egyébként szépen jár nagyon, ha pl. kézenfogva sétálunk és valami érdekes látnivaló után nézelődik, akkor mindig "elfelejt" bohóckodni :)
2010. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!