Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Love is love. De mikortól...

Love is love. De mikortól látható ha egy gyerek a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
Óvodás fiam gyanús nekem. Kifejezetten lányos, lányos dolgokat szeret, a mesékből a lány szereplők a kedvencei, ha mondjuk választani kell egy rózsaszín és egy sárga pohár közül, az elsőt fogja. A fiúkkal is kijön, de velük szemben tiszta dili, mászik bele arcukba, míg a lány barátaival tök jól elvan. Egyébként szereti a fiús dolgokat is, rendőrözik/kisautó/lego, de azért kezd feltünő lenni.
2020. jan. 5. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

A nemi orientáció a kamaszkorban kezd észrevehetö lenni.


Viszont az egyértelmü, hoyg igen ostoba, elöitéletes szülöje van!

2020. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Nézd én kislányként csak fiús játékokat játszottam, volt 300 kisautóm, pár dömperem és egy kirakodóvásáron azért bőgtem, mert nem kaptam kardot..Ennek ellenére nem vagyok leszbikus.Soha nem vonzódtam a saját nememhez.Férjhez mentem gyerekeim vannak.

Tesóm fiú létére babázott.Ő se lett meleg.Felesége van 2 gyereke és életébe nem vonzották a pasik.

Nem kell messzemenő következtetéseket levonni abból hogy ovis korában miket csinál:)

2020. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a lányom gyanús, 5 éves, fiús dolgokat is szeret, de odavan a cicikért, felhozza folyamatosan a szoptatást, hogy megint cicizne, hogy engem akar feleségül venni, folyton puszilná a lányokat és ölelgeti őket, fiúkkal lazán játszik, hogy miért kell neki szoknyát hordani(egy szoknyája van, akkor veszi fel, ha tánc miatt kell az oviban), és egy jóbarátokból elkapott részlet miatt odavan a lány lány esküvőért.


Én azért aggódtam, ha esetleg transznemű, tudjak segíteni, vagy ne nevessék ki, ha esetleg meleg, mert konkrétan nem mondtam soha, hogy ilyen létezik és nem tudom, hogy kellene e vagy sem ilyenekről beszélni, mielőtt benne felmerülne, egyáltalán rám tartozik e, vagy hogy miért nem szabad lányokkal szájrapuszizni..


Nehéz. Az sem segít sokat, hogy a shrekben meg most a pamacsban is felmerült a transz szereplő neve. Jobb híján azt mondtam, hogy a férfi egy nő, de szeretném, hogy az én véleményem is valamikor átjusson, hogy olyan férfi, aki nőnek ÉRZI magát.


Szerintem amúgy ez érzelmi szükséglet még, szexualitás szerintem nincs benne(csak nekünk tűnik úgy), 11 éves kor felé lesz biztos..


Van egy nagyon jó film, “egy olyan srác, mint jake” ami ezzel foglalkozik.

2020. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Engem is inkább ilyen szempontból érdekel, hogy védelmezzem őt. Sajnos amúgy is egy tipikus homlokán villog az “áldozat” felirat típus, nagyon féltem őt a mobbingtól.
2020. jan. 5. 15:37
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Ebben a korban még égő egy ellentétes nemű kezét megfogni. Szexuális dolgok meg nincsenek a fejükben, szóval ezek hülyeségek. Én is nagyon fiús kislány voltam, mégis heteroszexuális vagyok.
2020. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk (a tágabb családban) már kisgyerekkortól látszott, hogy meleg lesz a gyerek, na ő kizárólag lányos dolgokkal játszott, női ruhába szeretett öltözni stb. Felnőttként nem lett transzszexuális, de az a típusú meleg, akiről egyértelműen lerí, hogy az.

Ugyanakkor ismeretségi körben van egy olyan fiú is, akiről 30 éves koráig SENKI nem tudta, hogy meleg, sőt, még egy-két hetero kapcsolata is volt. Ő tudta, hogy az, de titkolnia kellett. Viszont nála gyerekkorában semmi jele nem volt.

Úgyhogy ez is ahány ember, annyiféle.

2020. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Mi emiatt felkerestunk egy pszichologust mert a lanyunk 5 eves, amiota tudatosan valaszt ruhat es jatekokat csak a fius erdekli. Egy piros vagy rozsaszin ruhatol mar hogy ha ra akarom adni uvoltve sir.

A babazas nem erdekli csak a fius dolgok, ez a cicizes itt is gondot okoz. Meg a nuni simizes is.

2020. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es, és mit mondott?
2020. jan. 5. 16:47
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Azt ugye tudod, hogy a rózsashín lányos szín, a kék fiús, azt csak a gyártók találták ki, hogy több terméket adhassanak el? És hogy eredetileg fordítva volt, a rózsaszín volt a "fiús"?


Nem kell semmin aggódni, felesleges.

2020. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én kiskoromtól kezdve 14 éves koromig KIZÁRÓLAG fiús ruhákat voltam hajlandó felvenni, csak fiús játékokkal játszottam, utáltam mindent, ami lányos.

31 vagyok, hetero, van gyerekem és nem lettem emiatt lezbikus(jól írtam?) Mai napig focizom és boxolok :)


Leírom, lehet hogy valakinek segít :

Nálam az volt az oka, hogy mindig azt hallottam mindenkitől, hogy “Neked ez nem való, te lány vagy”. Ez és a hasonló marhaságok elindítanak a gyerekben egy bizonyos szintű dacot. Aztán megindul a témán való lovagolás a szülők részéről, ez még nagyobb dacot vált ki :)

Kisiskolásként mindig azt láttam, hogy a fiúknak mindig jobb, őket folyton ajnározták, ezért én is fiú akartam lenni. Ennek ellenére soha nem tetszettek a lányok. Aztán később már cikinek találtam a fiús ruhákat, mert egy pasinak sem tetszettem, innen indult a változás.

A szakmám viszont férfias, szeretek független lenni másoktól, utálom a nemi szerepeket. Nem így lettem nevelve, egyszerűen ilyen vagyok.

2020. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!