Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy bébiszitterkedjek ha van...

Hogy bébiszitterkedjek ha van mellette egy 3 éves óvodás gyerekem?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkám így elvállaltam, hogy vigyázok minden délután egy 1,5 éves kisgyerekre. Nekem is van egy 3 éves óvodás kisfiam aki ott is alszik, mert ősszel tanfolyamra jártam, így egész napos volt. Nem tudom, hogy ez maradjon e így vagy hozzam haza az enyémet délben, de ugye ő még alszik ebéd után mindig, akkor a kicsitől lehet nem tudna, mert ő meg még kétszer alszik. De ez meg így gáz nem, hogy enyém oviba van, egy idegen gyerekkel meg itthon vagyok? Csak már beszokott rendesen a kisfiam oviba, lehet megzavarná, hogy nem ott aludna, nem tudom

2020. jan. 6. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a gondod? Mert szerintem semmi. Csináld mint eddig.
2020. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszomott az oviba a gyereked, akkor szerintem nem probléma, ha a másik gyerekkel vagy. Ha felhozná, mondd el, hogy azért vigyázol rá, mert pénzt kapsz érte, neked ez most a munkád. El tudtok majd menni vásárolni a boltba stb.
2020. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez munka. Éppen annyira "gáz", mint az óvónőknek meg a tanároknak, hogy napközben idegen gyerekekkel vannak, amíg az övékére mások vigyáznak, vagyis semennyire.
2020. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az óvónő fog magyarázni biztos, hogyha otthon vagyok miért nem viszem el délben a gyereket. Azt is alig akarták ősszel engedni, hogy ott aludjon a gyerekem. Pedig ilyen nem lehetne mondaniuk
2020. jan. 6. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthon vagy, de dolgozol. Én is itthon dolgozom (tanítok), ez nem lenne ok arra, hogy hazahozzam a gyerekeimet hamarabb - mivel úgy nem tudnék dolgozni.
2020. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira zavar a véleménye, megmondod, hogy mi a helyzet. Nem tudna aludni a másik gyerektől (aki a munkád most!), és mivel úgyis beszokott az oviba nem okozna neki gondot.
2020. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen dolgozol. Az óvónőnek nem kell feltétlen tudnia, hogy mi ez a munka. A gyereked pedig, ha már beszokott az oviba és szeret ott lenni, akkor lehet nem is akarná, hogy elhozd. Szerintem is megértené, hogy ez ugyanúgy munka mint amit az óvónők csinálnak az oviban.
2020. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!