Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermeketeket...

2 év körüli gyermeketeket vacsora elött vagy után fürdetitek?

Figyelt kérdés
Igazából arra vagyok kiváncsi, hogy azok a gyerekek mikor fürdenek, akik már nem tápszert vacsoráznak.

2019. ápr. 4. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Jó esetben, 10 hónaposan már nem tápszert vacsoráznak...
2019. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk mindig is vacsora után volt. Mert vacsora után nincsen már se inni, se enni, így fogmosás és alvás.


De pl vasárnap elöfordul, hogy 5-6kor elmennek hajat mosni, és csak utánna vacsorázunk.


Vacsoránál simán letudja a gyerek enni magát, és akkor nem csak az aznapi ruháját, hanem a pizsit is moshatom.

2019. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Ha már nem eszi le magát, akkortól ha szeretnétek lehet már vacsi előtt fürdetni, de előtte nem érdemes, mert úgyis összekeni magát.
2019. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Előtte. 7-kor szobapakolás, addig a kistesó fürdik, ha végzett, mehet a kádba pancsolni. Felöltöztetjük, vacsi, utána fogmosás, mese, víz és alvás.
2019. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 1-es! Akkor mit vacsorázik egy 10 hónapos? Légyszi írd már le, mert az én lányom jövő héten annyi lesz, és még tápszert vacsizik, de ezek szerint lassan el kell hagynunk. ;)

A fiam annó vacsora után fürdött.

2019. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Közvetlenül lefekvés előtt fürdenek, ahogy én is. Vacsora közben maszatosak lesznek, a fürdés pedig ellazít, és könnyebb elaludni utána.
2019. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vacsora, fürdés, fogmosás, alvás.
2019. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem fura volt, hogy egyöntetűek a válaszok. Nálunk vacsora előtt fürdik (mi is). Ha összekeni magát (ha nem), lefekvés előtt azért még megmosom a kezét, arcát. Ha a ruháját is leeszi (nem szokta), átöltöztetem. Nem nagy cucc, úgyis annyit mosok rá, egyel több vagy kevesebb... Pláne, hogy délután játszótérre megy, tetőtől talpig homokosan egyből megy a kádba.
2019. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!