Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cicifuggo 2 eves, mit tegyek?

Cicifuggo 2 eves, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnem leszoktatni,mert mar nagyon kenyelmetlen szamomra,sokszor mar csak cumizik a cicin es zavar nagyon.Cicin tud csak elaludni.Keri reggel,delutani alvashoz,esti alvashoz,van mikor csak ugy napkozben is,de mar

akkor nem adok neki,es az ejszakai kelesekhez is(tobbszor ebred).Faj a derekam az egesz hatam,mert fekve cicizik.Valakinek otlet,tapasztalat?

Ugy erzem nagyon nehez lesz leszoktatni.


2020. jan. 11. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerinted mégis mi lehet a mód? Tipped sincs? Ne "ciciztesd" (szép szó). Egy ideig sír aztán megszokja mert nincs más választása.
2020. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 2 hétbe telt az akkor szintén 2 éves lányunkat leszoktatni. A nappali szoptatás elhagyása könnyebb volt, el lehetett vonni a figyelmét, jó idő volt, sokat voltunk kint és a délutáni alvást séta közben oldottuk meg. Az esti fektetésnél sajnos már nem volt ilyen zökkenőmentes, szeretett volna jönni lefeküdni, de minden este csak állt az ajtóban és sértődötten/kétségbeesve sírt és inkább oda se jött hozzám, csak a férjem ölében nyugodott meg és aludt el kb 10 napig, aztán egy este mikor a férjem csak nagyon későn jött haza, akkor az ölemben ülve hozzám bújva aludt el, de nem mehettem be vele a gyerekszobába, mert rögtön sírt, persze mikor már elaludt akkor le tudtam tenni az ágyba. Aztán a 2 hét végére már bejött velem a szobába végre és mellettem fekve aludt el. Az éjszakai ébredések már a leszoktatás kezdetén csökkentek, de ha sírva ébredt akkor jó pár napig ki kellett vele menni a nappaliba és ott ölben újra álomba ringatni, de ez szerencsére nem tartott sokáig.

A gyerekorvosunk azt javasolta még előtte, hogy egy hétvégére utazzak el és hagyjam a lányunkat otthon az apukájával. Szerintem jobb volt, hogy mind a ketten ott voltunk vele. Hozzáteszem, hogy a lányunk soha nem fogadta el a cumit és a cumisüveget, de lehet hogy másnak beválna ezek közül valamelyik 'cici pótléknak.'

2020. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Elsőnek igaza van sajnos, elhatározás kérdése és a sírás ellenére tartod magadat hozzá egész nap. Az első nap kegyetlen, a második napon viszont már látszik a fény az alagút végén. Nekünk három nap volt pocsék, utána volt még egy-két próbálkozás, de ennyi. Nagyon fontos, hogy ne hagyd magára, legyél vele, simogasd, vígasztald, ha felkel fektesd vissza és úgy altasd, ahogy utána hónapokkal is bírni fogod (nem cipelve vagy kiságyba behajolva).
2020. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Beszéld meg vele.
2020. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

A cicizésnél már csak a cicifüggő szebb kifejezés...:D


Ne szoptasd tovább, majd megszokja.

2020. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Én a "cicista" szótól megyek a falnak. A frász kerülget tőle. Ki is léptem a szoptatós csoportból, ezek a béna szavakból kifolyólag.
2020. jan. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszinom azoknak akik ertelmes valaszt adtak a kerdesre.Nem az volt a kerdes,hogy tetszik-e vagy sem a cicizes szo.
2020. jan. 12. 12:51
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Te se vagy normális, hogy közel két évig a melledből etetted, most mégis mit vársz? Holnaptól késsel villával egyen? Ha elb..sztad hozd helyre, vállald a felelősséget és talán fordulj olyan emberekhez akiknek ez a dolga, hogy elmondják ennek a menetét... bár nem értem a védőnő is hol volt eddig?
2020. jan. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Jó rég nem jártam erre, most a google dobta fel a keresésemre ezt a linket. Megnyugodtam, hogy a Gyakori kérdéseken semmi nem változott, a válaszolók 90%-a ugyanolyan paraszt, és hozzáértő, mint volt :D

Természetesen én a 10%-ba tartozom.

Kedves kérdező, remélem, azóta már sikerrel jártál. Érdemesebb ilyen jellegű kérdéseket amúgy releváns normális FB csoportokban feltenni, mint itt. Itt kb. semmit nem érdemes kérdezni.

2020. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Jah, ahol a nők kiteszik a véres mellbimbójukat.az releváns csoport vazze.
2020. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!