Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek el fog kapni...

Szerintetek el fog kapni valamit a kórháztól?

Figyelt kérdés

Kislányom nagypapája kórházba került ahol tüdőgyulladás is kijött rajta, elég rossz állapotban volt, de már jobban van,elmúlt a tüdőgyulladás, sétál, imádja az unokáját gondoltam felvidítja ha beviszem hozzá, ami így is történt, nagyon örültek egymásnak.

De egyik nővér lecseszett minket hogy ilyen pici gyereket nem szabad kórházba behozni mert sok a tüdőgyulladásos beteg.

Gyorsan lefertőtlenítettük a kezét, itthon átöltöztettem, kb 10 percet volt bent a kórterembe.

Azóta gyomoridegem van egyfolytába, mik a jelei ha elkapta és mikor jön ki rajta? Vagy mennyi esély van rá hogy beteg lesz?


2020. jan. 13. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem valószínű, de nem véletlen, hogy a legtöbb osztályra 14 éven aluliak nem mehetnek látogatóba.
2020. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most már tudom, de nem tudtam tényleg, és nagyon ideges vagyok és gyomoridegem van..
2020. jan. 13. 09:47
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kap el semmit, de máskor gyerekkel ne látogass! még a 13 éves gyerekemet sem engedem be a kórházba látogatni, max a kisöccsét.
2020. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Kicsi gyerek, bármit elkaphatott. Lehet nem a nagypapatol, de ha volt ott más, én most nem írom, hogy nem kapott el semmit. 2 3 nap és kiderül.
2020. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Van rá esély, nem is értelek..
2020. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Ezen utólag kár idegeskedni, attól nem lesz jobb senkinek. Ha elkapott valamit, akkor elkapott, ha nem, nem. Ha jó az immunrendszere, nem lesz beteg, vagy gyorsan átmegy rajta enyhe tünetekkel. Adj neki D és C vitamint.
2020. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem valószínű, hogy bármit elkapna. A nagypapa sem fertőző tüdőgyulladást kapott. Amikor anyukám volt kórházban, naponta bevittük neki az unkákat, de csak a kertben voltunk lent, az épületbe nem vittünk be gyereket, télen nem megoldható. Biztonsági előírás, hogy nem lehet gyereket bevinni, de kicsi az esélye, hogy bármi baja legyen.
2020. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, vagy nem, nem tudni még. 14 éven aluliakat tényleg nem jó ötlet bevinni. Esetleg az nem lehet megoldás, hogyha jobban van a nagypapa, akkor kint találkoznak a kórház épületén kívül?
2020. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!