Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek szoljak neki?...

Szerintetek szoljak neki? (szulinap)

Figyelt kérdés
Szulinapi bulit szervezunk egy jatszohazba, amire emailban elkuldtem a meghivokat, ez bevett szokas a csoportunkban. Kertem mindenkit, h jelezzenek vissza, hogy szamithatunk-e rajuk. Mindenki visszajelzett, egy testverpar kivetelevel. Mivel amugy sem lesznek sokan kb. 8 gyerek, nem mindegy, hogy ok jonnek-e, es a jatszohaznak is le kell adnunk egy letszamot. 4 napja nem reagaltak, ti rakerdeznetek megegyszer emailben?az biztos, h megkaptak, mert apukaval osszefutottunk masnap.
2020. febr. 1. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rákérdeznék.
2020. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Ha jó a kapcsolat, akkor igen, hátha csak elfelejtették, mert ezer dolguk volt stb.

Ha nem, akkor viszont egy túrót. Egyrészt úgyis sanszos, hogy nem akarnak jönni, csak még ezt megmondani sem képesek, másrészt fogom magam és lefoglalom a játszóházat két fővel kevesebbre. Nem fogok potyára fizetni azért, mert két ember annyival nem tisztel meg, hogy egy “nem tudunk menni” választ küldjön. Ha mégis betoppannak, akkor pedig higgadtan megmondanám, hogy “bocsi, de mivel nem jeleztetek vissza, így nem számítottam rátok, feleslegesen meg nem akartam kifizetni a helyeteket”.

2020. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A kapcsolat semmilyen, nem rossz, de nem is jo. Mentem a gyerekert az oviba masnap delutan, ott volt apuka. Koszontem, odamentem, megkerdeztem megkaptak-e a meghivot, es hogy szeretettel varjuk oket. Erre a valasz, igen, a felesegem mondta. Ennyi, aztan csend. En utana kertem, szoban is, h legyenek szivesek visszajelezni, azota semmi.
2020. febr. 1. 12:35
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennyi lenne a helyedben. Egyszer már szóltál, semmi reakció. Ha még nem tudják, mert van vmi bizonytalan program, azt is el lehetett volna mondani.
2020. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Még annyi, hogy le lehet pontozni egyeseknek, de én tapasztalatból írtam, amit írtam. Éveken keresztül szerveztünk mi is zsúrokat, bulikat, akik nem jeleztek vissza egyértelműen (tehát még azt se, hogy bizonytalan, hogy el tudnak-e jönni), azok kivétel nélkül SOHA nem jöttek el.
2020. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

En rakerdeznek.

Voot mar olyan, hogy en is elfelejtettem, pontosabban nalunk papiralapu meghivokat kuldenek es elfelejtettem visszakuldeni a valaszt, hogy megyunk. Ott maradt a konyhapultom, nem raktam be a gyerek taskajaba, a ferjem meg rapakolt egy masik levelet. Es ennyi.

Nem direkt volt, de van 3 gyerekem, meg munkam es sorolhatnam estig. Amit nem csinalok meg azonnal, vagy nem irok be a naptarba, az neha elfelejtodik...

Par nap mulva talalkoztam az anyukaval a sulinal es rakerdezett, akkor vilagosodtam meg, hogy a level valszeg azota is a pulton pihen.


Amugy nem rosszbol, de amig kiirtad a kerdest es elolvasod a valaszokat, annak az idonek a huszada sem ment volna el azzal, hogy dobsz egy emailt a szulonek.

Ha arra sem reagal, akkor meg nem-nek veszed es kesz, ne rabold a sajat idodet a toprengessel.

Ilyet nem “ciki” megkerdezni.

2020. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat igy, hogy megkaptak, mondta a felesege, es semmi reakcio, ezt en nemnek vennem. Ha jonnenek, mar szolt volna.
2020. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A valasz:biztosat nem tudok mondani. Ennyi.
2020. febr. 1. 16:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
De most akkor kaptál választ. Ez azért nem mindegy. Azt hittem, elengedték a fülük mellett, nem foglalkoztak vele. Sajnos tényleg lehet olyan helyzet, ami bizonytalan (pl kell-e dolgozniuk stb). Ha nem vág oda a költségvetésnek, akkor foglalnék nekik is helyet. Ha nagyon megdobná, akkor szólnék, hogy sajnos sokba kerül a hely, úgyhogy bizonytalan esetre nem szeretnék fizetni. Felnőtt emberek meg fogják érteni.
2020. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most kerdeztem meg, most kaptam amikor irtam
2020. febr. 1. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!