Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy alakul a napotok későn...

Hogy alakul a napotok későn kelő 2 évessel?

Figyelt kérdés
Kisfiam este legkésőbb 10 kor alszik el és reggel 9-10 között kell. Arra lennék kiváncsi,hogy Akinek szintén későn kel a gyermeke milyen a napirendetek?

#2 éves #napirend #későn kelő
2020. febr. 7. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Ahh tök jó volt ,enyém is így aludt 2 évesen, én is éjjeli bagoly típus vagyok olyan jó kipihent voltam :D

Gond nélkül átállt amúgy ovis korán fekvés-kelésre, sőt délutáni alvásra is mióta ovis, nyílván 9 óra kelésnél nem volt délutáni alvás.

Délelött mi mindig kint voltunk ha engedte az idő, ebédre hazajöttünk ,majd 1-2 óra pihi, játék aztán megjött apja. Sose volt olyan jó dolgunk :)

2020. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Pont ezért változtattunk 2 évesen és többet a kisebbikem nem aludt délben.


Nekünk fontos volt, hogy a gyerekek 8-kor legkésöbb ágyba menjenek, utánna van a mi idönk, és egésznap ugrálok a gyerekek körül, de este 8-tól nem vagyok hajlandó gyerekezni(persze ha beteg, vagy nem tud néha elaludni az más).

2 éves múlt a kicsi és reggel habár 8 körül kelt csak, de délben 14-15 között 1 órát szenvedtem vele az alvásnál. Ès ugyan ez volt 20-22 óra között... Egy szenvedés volt.

Pont karácsony volt, családdal tele, és elfelejtettem letenni délben aludni, és mikor 14-kor eszembe jutott, akkor azt gondoltam kiprobálom emddig bírja alvás nélkül, és este 19-kor tettem le aludni egész éjszakára. Innentöl nem aludt délután, csak akkor ha valahova mentünk este és sokáig ébren lehetett.

2020. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felkelnek a gyerekek, öltözés, fésülködés, reggeli. Jó időben udvar, rossz időben benti játék. Ebéd 1 körül, 2 körül teszem le őket aludni. 4 körül ébrednek, szintén időjárásfüggő, hogy kint vagy bent vagyunk, fél 8 fürdés, 8 vacsi, 9-re ágyban vannak, legkédőbb fél 10-re alszanak. Nekünk egyedül a kajában van változtatás az átlaghoz képest, nem tízóraizunk, de 2 uzsi van.
2020. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második !Nem az volt a kérdésben hogy hogyan tudnám hamarabb letenni aludni! Ő azért megy ilyenkor másfél éves kora óta mert az apukája éjszakás és meg akarja várni! Ettől függetlenül nekunk is van mi időnk!Sot képzeld én még dolgozom is 1 hónapja és 6 kor kelek ;)
2020. febr. 7. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!