Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam kb. havi 8 alkalommal...

Kisfiam kb. havi 8 alkalommal bepisil éjszaka minirin sprayt használunk de így is. Ma a doktornő megíjesztett mert 1013 volt a fajsúlya a vizeletnek. Tényleg olyan súlyosak lehetnek a következmények mint ahogy mondta?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora a fiad?
2008. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
10éves.Tényleg nem iszik sokat és a dokonő azt mondta vízmérgezést kap a gyerek ha ilyen rengeteget iszik.Sőt még íjjesztőbbet is mondott de azt inkább kitörölném a gondolataimbÓl.
2008. nov. 21. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:

az öcsém is bepisilt ilyen idősen, és mi a bátyámmal mindig piszkáltuk, volt olyan, hogy anyám törölközövel pelenkázta be. Voltak minden féle orvosnál, és nem találtak nála semmit.

Amikor elhagytuk az örökös piszkálódást, és kapott egy új ágyat, abba is maradt nála. Azt mondták lelki okokra vezethető vissza.

Ha nem találnak nála semmit, akkor lehet hogy nála is ilyen jellegű a probléma.

Addig is vegyél alá egy gumilepedőt, a tescoban is lehet kapni, és akkor legalább az ágy megússza.

Vízmérgezésről meg még nem is hallottam.

2008. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy vmi lelki oka van ennek a bepisilésnek? Azért havi 8 alkalom nem olyan sok a 31 naphoz képest. Persze 10 éves, de nem lehet hogy mindig akkor pisil be mikor vmi olyan trauma, helyzet éri ami miatt ez kialakult, vagy ahhoz hasonló trauma.

Én sem értem a doktornőt, hogy víz mérgezés. Tőle is kérdezd meg hogy ez pontosan mit jelent és ne csak azt mondja meg hogy mi a helyzet hanem hogy mit lehet tenni ez ügyben. Valamint ő mint orvos ne csak gyógyszerrel próbálja gyógyítani hanem vegye ő is figyelembe a lelki ok lehetőségét. Persze nem ismerem hogy fizikailag van e ez, mert nem írtál róla részleteket.

Ha nem fizikai, akkor én is azt mondom amit az előttem lévő, vegyél gumilepedőt a lepedő alá és ne szekáld, ne célozz rá, egyszerűen cseréld le ha bepisil és lépj túl a dolgon. Épp elég rossz neki magától is 10 évesen hogy bepisil.

Én sokáig bepisiltem éjszaka, ez mind mind lelki okok miatt volt. Amint nyugodtabb környezetbe kerültem szépen lassan elmúlt. Az önbizalmam visszajött és ma már ugyanolyan családi életet élek a gyermekemmel és párommal mint bárki más. Pedig annak idején még táborozni se mertem elmenni az osztályommal, még ha csak egyet is kellett ott aludnom akkor se.

Legyél mellette és próbáld kideríteni mi lehet az oka. Ha érzi hogy szereted és mellette állsz, de nem szégyelled és nem reklámozod és nem szekálod emiatt hanem átsuhansz a téma felett akkor lehet elmúlik minden. De sok sok türelem és idő kell hozzá

Ha pedig fizikai okok vannak akkor azokat pedig kezelni kell. Ha pedig ez a doktornő nem megfelelő rá, keress mást.

2008. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!