Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Különórák kisgyereknek?

Különórák kisgyereknek?

Figyelt kérdés

Három éves kisgyereket érdemes különórákra járatni? Akár többre is? Mennyi ami már túlterheli és mi az elégséges mennyiség? Óvodában, majd szeptembertől lehet választani külömböző foglalkozásokat. Ezeket végignéztük (rengeteg van) és csináltunk egy listát a lehetőségekből (amik a gyereknek is tetszenek).

A foglalkozások:

- tánc

- labdajátékok (külömböző játékokat tudnak kipróbálni)

- furulya/zongora

- talajtorna

- lovaglás

Ezek nélkül is ugyanannyit lenne oviban, csak mást csinálna (szabad játék).



2020. febr. 9. 12:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Max. egyre járatnám, de csak nagycsoporttól. 3 évesen wlég neki beszokni az oviba. Már most sajnálom, mikor iskolàs lesz.... ☹️
2020. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A furulyát és zongorát megnézném egy kiscsoportosnál. :D

Szerintem ez mind túl kötött. Még ha be is íratod valami mozgásos ovisportra, akkor is túlzásnak tartom, hogy pl csak talajtorna vagy csak labdajáték.

Az én gyerekem kiscsoportban mindet utálta volna. Szerintem ha nem akarod nagyon megutáltatni vele az irányított foglalkozásokat már most, akkor óvatosan.

Esetleg nézzetek meg egy-egy ilyen foglalkozást, aztán döntsétek el együtt!

2020. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!