Nem eszik a fiam?

Figyelt kérdés
3 éves, nagyon vékony és egyszerűen nem hajlandó enni. Eddig csak tejet ivott tejjel néha eszik pár falatot de ennyi, most rá szokott a gyümölcs levekre de ugyan úgy nem akar enni. És persze ezek miatt nagyon nehezen megy neki a kakilás is. Csak pelenkába elbújva tud. De néha úgy szenved hogy sír közben. Vérvételre küldték. De addig is érdekelne hogy volt e valaki hasonló cipőben és ha igen mi vált be? Vagy esetleg mit ajánlanátok nekem?
2020. febr. 19. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Beszéde rendben van? Nyelve nincs lenőve? Szopni tudott?
2020. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
A szervi okokat kell először tisztázni, ha ott nem találtok okot, akkor jönnek a lelki okok. Ebben pszichológus tud segíteni.
2020. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Rendesen beszél és tudott szopni is rendesen. Nagyon kíváncsi leszek hogy mit mondanak majd. Egyszerűen már nem tudom mit tegyek. Ráadásul kezdi majd az óvodát is és addigra jó lenne ha le tudná tenni a pelenkát. De egyszerűen még sem akarja próbálni se bilibe se wcbe.
2020. febr. 19. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha szinte csak tejet iszik, akkor lehet, hogy vérszegény lett és azért nincs étvágya.
2020. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk nem volt ilyesmi,de azért lehet hohy tudok segíteni. A tejtől ment a hasa ,a nagyobb darabú ételeket pedig nem ette. Gasztroenterológushoz mentünk. Kimutatták,hogy nem allergiás és itt jön a csavar.Elküldött fül orr gégészetre. Ott azonnal kiírták orrmandula műtétre. Azóta ehet tejterméket és ami÷rt leírtam ezt neked. Megjavult az étvágya és megnőtt az ételpalettája is.
2020. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!