Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves fiam nem eszik gyümölcs...

7 éves fiam nem eszik gyümölcsöt, zöldséget is csak krumplit. Hosszú távon milyen negatív hatásai lehetnek ennek?

Figyelt kérdés
Picinek kapott mindent hozzátáplálásnál. 2-3 éves koráig nem volt nagy gond (bár a nyers zöldséget nem ette sosem - paradicsom, paprika, stb), almát és banánt legalább evett. Mostanra ezekről is leszokott. Azt mondja nem szereti, kiköpi. Megtömni nem tudom. Vitamint adok neki jobb híján, meg kubut és 100%-os gyümölcslevet.
2016. nov. 9. 20:13
 1/8 anonim válasza:
29%
Semi en szo szerint édességen notem fel es semmi bajom nincs en sem eszem a zöldséget gyümölcsöt :)) 17 L
2016. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lesz semmi baja;)

Kisfiam 6 éves ő se eszik csak almát,zöldségből semmit

Én sem etőltetem,adok neki vitamint és gyümölcs leveket

Majd kinövik:)

A nagyobbik fiam (13 éves) sem evett zöldséget,gyümölcsből csak banánt.

10 éves kora körül nőtte ki,azóta a sóska,a cékla,a kelkáposzta és a kelbimbó kivételével mindent megeszik

Gyümölcsből a grapfruitot,a pomelót és a narancsot nem eszi meg

Ezeken kívül mindent:)

2016. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
főzz finomabbakat, vagy egyen nagyi főztjéből. nálunk ez hatott.
2016. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk sokat segített, hogy zöldségesben ő választotta ki milyen gyümölcsöt enne :)

Mangó, ananász és narancs volt a kedvence.

Esetleg gyümölcstorta?


Zöldségből semmi sem jó neki, de ma evett rántott gombát czacziki salátát is. A savanyú uborkát magában szeretné enni mintha nasi lenni :D


Csirke húst, húskészítményt sem eszi meg. Úgy vagyok vele,

Majd kinövik idővel

2016. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha megvennéd a gyümölcsöket és mondjuk te készitenél belőle üditőt vagy én pl natur joghurtba raktam imadta.
2016. nov. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyi sajnos nincsen egy sem.

Főzzek finomabbakat... Köszi... Meg sem kóstolja... Egy időben játszottuk az "addig nem állsz fel míg meg nem kóstolod" dolgot, de roppantul idegőrlő volt.

Csináltam itthon turmixot, ilyen-olyan gyümölcsös dolgokat, de nem nem kell neki. Az ilyen trükköket már mind megpróbáltam az elmúlt 3-4 év alatt...

2016. nov. 10. 09:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Együtt se szeret veled enni?

Ha katonákat csinálsz?

De gondokom azt is próbáltad.

2016. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát, kb már mindent próbáltam, kivéve azt, hogy ténylegesen lenyomjam a torkán...
2016. nov. 10. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!