Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mióta este nem tápszert kap a...

Mióta este nem tápszert kap a pici hanem " normál" vacsit, fürdés előtt eszik. Utánna fürdés, alvás. Nálatok is ilyen a sorrend?

Figyelt kérdés
Fürdés alatt mindig felpörög így utánna elég nehezen alszik el. Párom szerint először kellene fürdetni,utánna vacsi majd alvás. Ezt azért nem szeretném mert még elég csúnyán eszik,nem tudom,nekem furcsa lenne.Nálatok hogy van ez? Másfél éves
2020. febr. 27. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fürdés után van vacsi, utána csendben elpakolunk, diavetítő és alvás.
2020. febr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is előb fürdetünk, aztán vacsi és alvás.
2020. febr. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Vacsora alatt az én gyerekeimnek zsíros lett a keze, a szája, néha a ruhája is.

Fogmosás meg fontos, hogy minden este legyen. Söt tele hassal se menjen a gyerek aludni.

ìgy nekünk vacsora mindig ugy kb 18-kor volt. Majd 19 óra körül elökészítettem az ágyhoz. Nálunk nem minden nap kell fürödni, de fogat mosni minden este(és reggel is), ilyenkor van kis mosakodás is(míg pelenkás volt vizes kendövel áttöröltem.)

Aztán ágy.

Vacsi után még van idö néha kicsit játszani is.

2020. febr. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálunk is hasonló mint a 3-nál.Mindig koszos / kajcsis lesz a keze-arca-ruhája( haja) meg nekem fura lenne ha teli hassal menne aludni viszont a fürdés valóban felpörgeti szóval nem tudom mi is legyen
2020. febr. 27. 06:32
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Mi vacsi, fürdés, meseolvasás, alvás. De ez a rend újszülött kor óta mindegyiknél. A nagy 4.5 éves, ő ovi napokon még csendben színezhet vagy molyolhat mese után, mert nem bír olyan hamar elaludni ha alszik napközben, de ezt is szigorúan csendben a szobájában.
2020. febr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk is fürdés előtt van vacsi, nagyon ritkán kér még fürdés után is, de olyankor már csak inni szokott. Az én lányom nem pörög fel a fürdéstől, a fiam viszont igen.
2020. febr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Először vacsi, fürdés, utána már ha jön a pelenkázás, öltöztetés, kezd álmosodni. Vmikor beteszem az ágyba és már alszik is. Ha nem, jön még mese olvasás. Amúgy én is azért etetem először, mert akkor minden csupa kaja. :)
2020. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is a vacsi van elől és utána a fürdés.
2020. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!