Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvaltozott a viselkedese,...

Megvaltozott a viselkedese, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Sosem volt ilyen a gyermekem (2eves),de megvaltozott mostansag a viselkedese.Ha valami nem tetszik neki, vagy nem akarja,ram ut vagy magara.Pl.:ma orrszivaskor ram utott tobbszor,en pedig fogtam es picit ra utottem a kezfejere,hogy nem szabad utni,persze megint vissza utott.Nem szoktam utni/verni a gyereket mielott valaki nekem esne.Nem tudom,hogy kezeljem.Tanacsot szeretnek kerni tapasztalt szuloktol.
2020. márc. 16. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem kéne ráütni. Azzal csak erősíted benne, hogy ha valami nem tetszik, akkor verekedni kell. Ha üt, akkor határozottan fogd meg a kezét, és mondd, hogy NEM, nem szabad. 2 éves kicsi még, de megérti majd.
2020. márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kinövi. A fiam is harcias volt egy időben. Szerencsére csak hiszti szintjén. Egy idővel ahogy megtanulta ezt az időszakot is, lenyugodott és olyan lett mint volt. Kb fél év volt talán hogy nagyon sokszor kellett veszekednünk.
2020. márc. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Jééé odacsapott a gyereket, te visszacsaptál ő meg ebből nem értette meg, hogy nem szabad csapkodni??? Furcsa....
2020. márc. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!