Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jobban aggódtok, hogy már...

Jobban aggódtok, hogy már kisgyereket is diagnosztizáltak ma a koronavírussal itt az országban? Tesztek valami mást, mint eddig?

Figyelt kérdés
Nem hittem volna, hogy gyerek is lesz fertőzött. Szigorúbban veszitek az óvintézkedéseket? Durva.:(

2020. márc. 20. 00:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
És ha lesz több, akkor mi van? Biztos van olyan aki beteg, de senki nem tud róla, és kihordja, meggyógyul. Olyan mint az influenza. Az idősekért én pl jobban aggódok.
2020. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%

Figyi, előfordulhat, hogy a "sima torokgyulladásos" válaszoló gyereke is átesett rajta. Ennyi volt a tünete.

Nekem is beteg a fiam, torka is fájt, nem mondta az orvos, hogy ez a baja, de azt sem, hogy nem ez. (Pedig rákérdeztem.) Elégedjünk meg annyival, hogy nem lesznek tőle nagyon betegek.

2020. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%
7 éves lányom van, már egy ideje nem tömegközlekedünk, csak autóval vagy kerékpárral megyünk, és többnyire olyan helyekre, ahol nincsenek sokan, mondjuk ebben a jó időben előnyös is a kerékpár jót tesz az immunrendszerének, vasárnaptól jön a rossz idő úgyis... Ha kinn voltunk, és hazajövünk, a kinti ruhát levesszük, és bentit veszünk fel. Postára/boltba nem volt velem pár napja, inkább csak este 9 körül megyek le pár naponta. Kézmosás miatt mindig rászólok, de magától is szappannal mos kezet. Amiatt is mostanában rászólok, hogy ne tapperolja a lépcsőházban a korlátokat, és a kapu nyitókat, liftben is inkább én nyomom a gombot. Más egyebet egyenlőre nem is tudunk tenni ami óvintézkedés lenne.
2020. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!